Sürprizbozan Witcher 3 Savaşı kim kazanmalı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Trissle olan görev dışındakileri yaptım trissle olan görev yok şu an, ve şu an cirinin yerini bulduğum yerdeyim onu kurtarmaya gideceğim bu Reason of State görevi trissle olan görevi yapmadığım için gelmez mi? Yoksa gelir mi?
Hocam yanlış hatırlamıyorsam Triss ile 1-2 görev yapman lazım, Djikstra o görevlerden sonra sana bir yan görev veriyor. Ordan işte devrim yapıyorsun yan görev aracılığı ile. Yalnız o Triss görevleri ana görev olabilir, o konuda net değilim şu an.

Genel olarak Djikstra'dan alınan yan görevleri tamamlayarak Reason of State görevine gel, bu görevde Radovid ölecek. Bundan sonra Djikstra veya Nilfgaard arasında seçim yapman gerekecek. Djikstra'yı öldürüp, öldürmemeyi seçeceksin. Öldürmemeyi seçersen Vernon Roche ve grubu Djikstra tarafından katledilecek, Djikstra yönetime geçecek ve savaşı devam ettirecek. Djikstra'yı öldürürsen Nilfgaard savaşı kazanacak ve savaş sona erecek. Özerk Tamerya devleti kurulacak.
Djikstranın tüm görevlerini yaptım ama Reason of State görevi gelmedi.
Hocam yanlış hatırlamıyorsam Triss ile 1-2 görev yapman lazım, Djikstra o görevlerden sonra sana bir yan görev veriyor. Ordan işte devrim yapıyorsun yan görev aracılığı ile. Yalnız o Triss görevleri ana görev olabilir, o konuda net değilim şu an.

Triss ile olan görevleri yaptım, biri arkadaşlarının vs. kaçmasına yardım etmek diğeri de balo, Triss yolunu seçmediğimden geri dönmesini söylemedim. Reason of state görevi gelmedi.

Şu an mevcut olan görevler:
1605476917052.png

1605476941227.png

Tamamladığım görevler
1605476997338.png

1605477058988.png

1605477091530.png

1605477137964.png

1605477350669.png

Dosya Ekleri

• 1605477176587.png
    1605477176587.png
    157,8 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleme:
Djikstranın tüm görevlerini yaptım ama Reason of State görevi gelmedi.

Triss ile olan görevleri yaptım, biri arkadaşlarının vs. kaçmasına yardım etmek diğeri de balo, Triss yolunu seçmediğimden geri dönmesini söylemedim. Reason of state görevi gelmedi.

Şu an mevcut olan görevler:
Eki Görüntüle 739162
Eki Görüntüle 739163

Tamamladığım görevler
Eki Görüntüle 739164
Eki Görüntüle 739166
Eki Görüntüle 739167
Eki Görüntüle 739169
Eki Görüntüle 739172
Fail kısmında görev var mı hocam?

Edit: Wikiden baktım hocam. Bu görevleri alabilmek için Act 1'de yer alan 3 suikast görevini yapmanız ve ana görevlerden biri sırasında Djikstra size Nilfgardian imparatoru hakkında sorular sorduğunda ona bu bilgileri vermiş olmanız gerekiyor. Eğer ana görevi yaparken ona bilgi vermek yerine güç kullanarak görevi tamamladıysanız bu yan görev serisi gelmiyor maalesef.

İngilizceniz varsa burayı inceleyin:

@Ctvxn Djikstra görevlerini bitirir bitirmez Reason of State görevi gelmiyor, oyuna devam etmen ve Radovid'le alakalı olan yan görevleri de yapman lazım. Onun haricinde @Aytuğ adlı üyenin söylediği gibi Philippa'yı Djikstra'nın mekanından kaçırırken Djikstra'nın ayağını kırmayı seçersen bu görev serisi iptal oluyor.

Fail kısmında görev var mı hocam?

Edit: Wikiden baktım hocam. Bu görevleri alabilmek için Act 1'de yer alan 3 suikast görevini yapmanız ve ana görevlerden biri sırasında Djikstra size Nilfgardian imparatoru hakkında sorular sorduğunda ona bu bilgileri vermiş olmanız gerekiyor. Eğer ana görevi yaparken ona bilgi vermek yerine güç kullanarak görevi tamamladıysanız bu yan görev serisi gelmiyor maalesef.

İngilizceniz varsa burayı inceleyin:
Başarısızlarda da yok. Güç derken Axii mi yoksa bildiğimiz kavgadan mı bahsediyorsunuz? Wikiye baktım kafam karıştı biraz.
@Ctvxn Djikstra görevlerini bitirir bitirmez Reason of State görevi gelmiyor, oyuna devam etmen ve Radovid'le alakalı olan yan görevleri de yapman lazım. Onun haricinde @Aytuğ adlı üyenin söylediği gibi Philippa'yı Djikstra'nın mekanından kaçırırken Djikstra'nın ayağını kırmayı seçersen bu görev serisi iptal oluyor.
Şu an Ciri'yi Kaer Morhen'a getirdim. Ne zaman gelir bu görev?

Başarısızlarda da yok. Güç derken Axii mi yoksa bildiğimiz kavgadan mı bahsediyorsunuz? Wikiye baktım kafam karıştı biraz.

Şu an Ciri'yi Kaer Morhen'a getirdim. Ne zaman gelir bu görev?
Tam olarak hatırlamıyorum. Philippa, Vernon Roche, Radovid veya Djikstra ile alakalı yan görevlerin varsa yap. Bunların sonucunda o göreve gideceksin.

Hepsini yaptım.
Triss'in görevlerini atladın mı? Atladıysan yine bu görev serisi iptal oluyor.

Bahsettiğim görevler:

Eğer bu görevleri yapıp, Djikstra görevlerini de yaptıysan oyunda ilerle. Elbet önüne çıkacaktır.

Triss'in görevlerini atladın mı? Atladıysan yine bu görev serisi iptal oluyor.

Bahsettiğim görevler:

Eğer bu görevleri yapıp, Djikstra görevlerini de yaptıysan oyunda ilerle. Elbet önüne çıkacaktır.
Trissin diğerlerini kaçırmasına yardım ettim, bir de balo görevi vardı onu yaptım. Attığın Wikide yazanları yaptım.

Yorumlar çin bilmemnesine dönmüş, gülmedim değil. Nilfgaard desteklemek saçmalık. İnsan katleden bir imparatorluk yerine kesinlikle sahire öldüren bir imparatorluğu tercih ederim. İlk görevde bile gördüğünüz gibi nilfgaard tarafından işgal edilip bir çok kişi tarafından öldürülmüş köylüler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı