Sürprizbozan Witcher 3 Shani ve Syanna nerede?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
bu mod olayını anlamadım pc me virüs falan girmesinde

Modlar çok karmasık izliyip anlayabileceğim bir YouTube adresi falan biliyor musunuz?
Aslında diğer oyunlara göre aşırı kolay. Oyunun kurulu olduğu dizine mods diye klasör açıp indirdiğiniz modları klasör halinde içine atıyorsunuz. Örnek olarak bu mod sayesinde Yennefer, Ciri, Triss, Dandelion Corvo Bianco'ya geliyorlar. Bu mod sayesinde tüm karakterler şehirdeki Kekik ve biberiye hanının üst katında duruyorlar ve istediğiniz zaman sizi takip ediyorlar.

Aslında diğer oyunlara göre aşırı kolay. Oyunun kurulu olduğu dizine mods diye klasör açıp indirdiğiniz modları klasör halinde içine atıyorsunuz. Örnek olarak bu mod sayesinde Yennefer, Ciri, Triss, Dandelion Corvo Bianco'ya geliyorlar. Bu mod sayesinde tüm karakterler şehirdeki Kekik ve biberiye hanının üst katında duruyorlar ve istediğiniz zaman sizi takip ediyorlar.
bu modları kurdum ve dediğiniz sekilde oyun dosyasına attım sayalım direk aktif mi olacak yoksa benim biryerden aktif etmemmi gerekecek

Direkt aktif oluyorlar. Herhangi bir harici programda gerekmiyor. Bu link üzerinden mod nasıl kurulur bakabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim yardımınız için
Direkt aktif oluyorlar. Herhangi bir harici programda gerekmiyor. Bu link üzerinden mod nasıl kurulur bakabilirsiniz.

Ya ben dediğiniz linkden 4 ünüde indirdim fakat error verdi hepsiyle aynı anda takılamıyor muyuz indiremiyor muyuz?
1621618956808.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı