Witcher 3 Son Bölüm Hakkında Sorular

Makaleler
9
Arkadaşlar oyunu mutlu sonla bitirdim. Ciri Witcher oldu.

1. 2. sonda Ciri imparatoriçe oluyormuş. Merak ettiğim için videolara baktım ama hiç bir türk çekmemiş yani diyalogları anlamadım. Bu sonda ne olduğunu anlatır mısınız ? Mutlu son sayılabilir mi ?
  2. Kötü sonda Geralt madalyonu bulunca ağlamaya başlıyor ve evin etrafını yaratıklar sarıyor. Geralt burada ölüyor mu ?
  3. Oyunu tam mutlu sonla bitirmedim. Düzeltmek istediğim şeyler var. Dandelion, oyunun sonunda cadılar ve insan olmayanların öldürüldüğünü söylüyor ve Geralt Triss'le beraber oluyor çünkü Yennefer'ın yan görevini yapmadım ve Triss'e seni seviyorum dedim (Deniz Feneri olayları). Ben Yennefer' le birlikte olmak istiyorum ama Triss'le alakalı o görevi yapmazsam Triss bize Kaer Morhen'de yardım eder mi ? Bir de oyuna baştan mı başlamalıyım yoksa kritik bir nokta mı var ?
  4. Bundan çok nefret ediyorum, GTA gibi olsa süper olurdu. Oyun bittikten sonra hiç bir karakteri bulamadım, ne bileyim onlarla Gwent falan oynayamıyor muyuz ya da diyolog falan ? O kadar dost bulduk sevgili falan yaptık ama oyunun sonunda terk edilmiş gibiyiz :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı