Witcher 3 sonrası boşluk

Micsiz

Hectopat
Yer
Aselsan MTAL
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar 3 lira pintilik edip GOTY olarak almamıştım oynu, şu an indirim bekliyorum ve canım acıyor. Ciri hayatta ve Triss-Yen tarafından terk edilmiş haldeyim... Size şunu sormak istiyorum, Blood and Wine'dan sonra Triss'le mutlu son oluyormuş aynısı yenefferla da olabiliyor mu? Çünkü sırf bunun için sil baştan oynayacağım oynu. Ve iki DLC'de de tamamen ayrı bir hikaye mi görüyoruz yoksa ana senaryoyu azıcık da olsa devam ettiriyor mu?

2 DLC'de ayrı hikaye ve ayrı bir evren adeta. Tavsiye ederim. Yakında Steam indirimleri başlıyor, o zaman alırsın 2 DLC'yi de. Ayrıca Blood and Wine'dan önce Hearts of Stone DLC'sini oyna. Çünkü Blood and Wine daha kapsamlı ve daha uzun bir DLC. Güzel DLC'ler sona bırakılır öyle değil mi? :)
Blood and Wine DLC'sinin sonunda Triss dahil 4 farklı kişi gelebiliyor. Fakat bu 4 kişiden bazıları ana hikaye ile bağlantılı. Yani ana hikayeyi nasıl bitirdiğinde önemli. Spoiler vermeyeyim. İnanılmaz bir DLC çünkü.

Son düzenleme:
Ben birkaç hafta önce tüm dlcleriyle toplam 15tl'ye almıştım steamden. O dönem alsaydın keşke. Yine indirime girer yakında boşuna fazla para verme.

Hearts of Stone DLC si, oyunun başında tanıştığımız sıradan bir insanın aslında gerçekte ne gizemler içerdiğini anlatan muhteşem ötesi 12-15 saatlik bir hikayeye sahiptir. Blood and Wine ise apayrı bir zevktir, yan görevleriyle yaklaşık 40 saat süren oynanış süresiyle kesin bir son getirmiştir hikayeye, ve Vampirler konseptini çok güzel bir şekilde yansıtmayı başarmıştır, DLC'nin geçtiği Toussaintde bir hayli görkemli ve güzel tasarlanmış bir şehirdir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konuda müzikler elbette, çünkü bu iki DLC de bir sürü rahatlatıcı müzik bulunuyor. Kısaca vereceğiniz her miktara değecektir :) ama indirim beklemenizi tavsiye ederim yine de, sonuçta yaz indirimlerine az kaldı.

Hearts of Stone DLC'si, oyunun başında tanıştığımız sıradan bir insanın aslında gerçekte ne gizemler içerdiğini anlatan muhteşem ötesi 12-15 saatlik bir hikayeye sahiptir. Blood and Wine ise apayrı bir zevktir, yan görevleriyle yaklaşık 40 saat süren oynanış süresiyle kesin bir son getirmiştir hikayeye, ve vampirler konseptini çok güzel bir şekilde yansıtmayı başarmıştır, DLC'nin geçtiği toussaintde bir hayli görkemli ve güzel tasarlanmış bir şehirdir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konuda müzikler elbette, çünkü bu iki DLC de bir sürü rahatlatıcı müzik bulunuyor. Kısaca vereceğiniz her miktara değecektir :) ama indirim beklemenizi tavsiye ederim yine de, sonuçta yaz indirimlerine az kaldı.

Kanka bir sorum olacaktı. Ben yakın zamanda iki DLC'yide bitirdim ama kafama takılan bir şey var. Şimdi ben Blood and Wine DLC'sini yeni bitirdim normalde DLC'nin sonunda Triss'in gelmesini bekliyordum ama Ciri geldi. Ana hikayede yanlış hatırlamıyorsam Triss'in hep mutlu olacğı kararlar vermiştim ama belki de kaçırdığım bir nokta vardır. Benim şimdi DLC'nin sonunda Triss ile birlikte olabilmem için ana hikayede neleri yapmam gerekiyordu?

Yeni konular

Geri
Yukarı