Witcher 3 Sonsuz Yükleme Süresi Sorunu

Küçük Emrah

Hectopat
Arkadaşlar dün save edip kapadım oyunu. En son Novigrad'ta Triss'i takip ediyordum. Kaydedip çıktım. Oyuna girdiğimde bir türlü yüklenmek bilmiyordu. İki saat geçti olmadı. Kapattım. İnternette sorun yaşayanlar önceki patch'lerde çözüldüğünü yazmış. Benimki son sürüm, GOTY edition. Dosyaları doğruladım. Türkçe yama yüklemedim. Mod yüklemedim. Lüfen yardım edin. İlk save açılıyor. Ama Novigrad'taki save'ler açılmıyor. 4-5 saat boşa gidecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer otomatik kayıt açıksa siz çıkmadan 5-10 dakika öncesinin kaydı olabilir onu yüklemeyi deneyin.
Eğer steam cloud yedeklemesi The Witcher 3 için açıksa oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyin belki yardımı olur.
Bir de aklıma şu geliyor: The Witcher'ın bazı oyunlarında Antivirüs programları oyunun save dosyasını virüs sanıp engelliyordu. Yani eğer antivirüs programı varsa devre dışı bırakıp girmeyi deneyin.

Eğer otomatik kayıt açıksa siz çıkmadan 5-10 dakika öncesinin kaydı olabilir yüklemeyi deneyin.
Eğer steam cloud yedeklemesi The Witcher 3 için açıksa oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyin belki yardımı olur.
Bir de aklıma şu geliyor: The Witcher'ın bazı oyunlarında Antivirüs programları oyunun save dosyasını virüs sanıp engelliyordu. Yani eğer antivirüs programı varsa devre dışı bırakıp girmeyi deneyin.
Novigrad dışındaki tüm kayıtlarda sıkıntı yok. Novigradda sıkıntı var. Eski save'den başlayıp görevi bitirdim. Sonra görevi bitirip başka yerde kaydettim. Açılıyor. Ama novigraddaki saveler açılmıyor ve novigrad'a hızlı seyahat yapılmıyor.

Novigrad dışındaki tüm kayıtlarda sıkıntı yok. Novigradda sıkıntı var. Eski save'den başlayıp görevi bitirdim. Sonra görevi bitirip başka yerde kaydettim. Açılıyor. Ama novigraddaki saveler açılmıyor ve novigrad'a hızlı seyahat yapılmıyor.

Tam olarak istediğin şey değil ama internetten en son yaptığın görevin save dosyasını bulup başkasının oyununa aynı görevden itibaren devam etmeyi deneyebilirsin , save dosyan bozulmuş muhtemelen arkadaşın dediği gibi virüs algılamış olabilir novigrada seyahat da yapamıyorsan oyun dosyalarını bütünleyip denemeni de öneririm oyunun orjinal ise

Eski save'den devam ettim. Aynı görevi ayptım hiç çıkmadan. Asılmış adam ağacına gelip ounu kaydettim. (Gene sıkıntı olur diye). Sonra sorunsuz açıldı. Bide hızlı seyahatle novigrad'a gitmeye deneyince gene yüklenmedi. Allahtan kaydetmiştim yoksa gene zaman kaybı olucaktı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı