Witcher 3 Texture Bug

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Kajmera

Decapat
Arkadaşlar, Witcher 3'ü uzun süre sonra yeniden oynamaya karar verdim. Önceden oynadığımda herhangi bir sorunum yoktu. Hatta bu savede de kaer morhene gelene kadar da bir sıkıntı yoktu. Fakat kaer morhene geldikten sonra textureler kafayı yedi. Grafik ayarlarını kısıp arttırdım fakat hiçbir etkisi olmadı. Görseli de bıraktım.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-11-07 at 21.31.38.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-07 at 21.31.38.jpeg
    108 KB · Görüntüleme: 182
Oyunun orijinal olduğunu varsayıyoruz :
-Dosyaların bütünlüğünü doğrulatın.
-Sistem yazmamışsınız ama ekran kartı driver ını güncelleyin.
-DirectX sürümü güncelleyin.
-Microsoft C++ Runtime Library güncelleyin.

Korsan sürüm oynarken böyle hiç sorun yaşamadım ama orijinal alınca ki uzun zaman önce korsan oynuyordum ve sürüm eskiydi ama orijinal sürümü yüksek olmasına rağmen hatalar var. Biraz ayıp ya bence. Korsan oyunda yoktu çünkü zamanında, bozmuşlar gibi resmen.

Korsan sürüm oynarken böyle hiç sorun yaşamadım ama orijinal alınca ki uzun zaman önce korsan oynuyordum ve sürüm eskiydi ama orijinal sürümü yüksek olmasına rağmen hatalar var. Biraz ayıp ya bence. Korsan oyunda yoktu çünkü zamanında, bozmuşlar gibi resmen.

350 saat oynadım Steam versiyonunu neredeyse girmediğim yer kalmadı böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım yaşadığım buglar hep at kaynaklıydı roach amuda falan kalkıyordu.

350 saat oynadım Steam versiyonunu neredeyse girmediğim yer kalmadı böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım yaşadığım buglar hep at kaynaklıydı roach amuda falan kalkıyordu.

Ya bu at çağırma olayı sıkıntı. Sanırım Cyberpunk'ta da araba çağırma var ama dağ taş olmadığından umarım sorun olmaz, herkes yapıyor çünkü. Ön sipariş verdim bekliyorum Cyberpunk'ı :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı