Witcher 3 Triss Geralt'ı aldattı mı?

Shadow4EAD

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar aklıma çok takılan bir soru aslında çoğu kaynak tarafında yalanlansa da merak ettiğim bir konu ben Triss'i seçtim Witcher da Geralt'ı daha çok seviyor diye ama bir aldatma teorisi var Steam Community :: Guide :: Triss Merigold Geralt'ı aldattı mı? Triss Lambert Teorisi bu link de aslında teorileri boşa çıkarıyor yani yalan olduğunu kanıtlıyor ama bir de sizden dinlemek istiyorum sizce Triss Geralt'ı aldattı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda böyle bir şey işlenmiyor. O yüzden tamamen bir teoridir keza Geralt'ın zaten oyunda birlikte olmadığı kadın kalmadı açıkçası. Öyle bile olsa bu Geralt'ı çok ilgilendirmez.

Yani biliyorum sadece Yennefer'in aldatmasıdan sonra bir de Triss'den öyle bir darbe yemek koyardı bana o yüzden merak ettim açıkçası yapacağını da düşünmüyordum kız zaten oyunda her şeyin de belli Geralt'ı deli gibi sevdiği sadece tam emin olmak için sizlere sorma ihtiyacı hissetim.

Yani biliyorum sadece Yennefer'in aldatmasıdan sonra bir de Triss'den öyle bir darbe yemek koyardı bana o yüzden merak ettim açıkçası yapacağını da düşünmüyordum kız zaten oyunda her şeyin de belli Geralt'ı deli gibi sevdiği sadece tam emin olmak için sizlere sorma ihtiyacı hissetim.

Lambert'in oyunda tek yakınlaştığı kadın Kiera adlı bir sahireydi oyunu oynamışsındır herhalde. Başka bir şeyini görmedim.

Aldatmıyor. Hem Lambert Triss'ten pek hoşlanmıyor hem de ayak izlerine bakılırsa erkeğin ayağından ziyade kadının ayağına daha çok benziyor. Bataklığa gelip bizi kurtardıktan sonra üstünün başının batıp banyo yapması gayet normal.

Yennefer ise direkt aldatıyor ve Geralt'ı intihara sürüklüyor.

Kitaplardaki durumu çok hatırlamıyorum ama Geralt zaten insan olmadığı için ve duyguları da dolasıyla olmadığını düşünürsek böyle bir şeyden acı hissedeceğini sanmıyorum açıkçası.

Aldatmıyor. Hem lambert Triss'ten pek hoşlanmıyor hem de ayak izlerine bakılırsa erkeğin ayağından ziyade kadının ayağına daha çok benziyor. Bataklığa gelip bizi kurtardıktan sonra üstünün başının batıp banyo yapması gayet normal.

Yennefer ise direkt aldatıyor ve Geralt'ı intihara sürüklüyor.

Evet ayak izleri çok küçük ve zaten küvette başlıyor ayak izleri Triss bataklıktan sonra banyo yaptığı için zaten boş bir teori.
Yapmaz Triss öyle şeyler. Yennefer denen pasif agresif toksiğin aksine.
Evet Triss de öyle şey olmaz <3

Evet ayak izleri çok küçük ve zaten küvette başlıyor ayak izleri Triss bataklıktan sonra banyo yaptığı için zaten boş bir teori.

Bu teoriyi Türkçe oyuncular tarafından ortaya atılsa anlayacağım ama işin kötüsü yabancı kaynaklarda uzun yıllar önce çıkan bir muhabbet zaten. Sahireler çok uzun yıllar yaşıyorlar ve sürekli genç kalıyorlar. Triss bir sahire için genç bile olsa yaşı bayağı vardır. Geralt ile tanışmadan çok öncelerinde illa ilişkileri olmuştur. Keza Yennefer için bu geçerli. İlk birlikte oldukları adam Geralt olması mümkün değil.

Geri
Yukarı