Çözüldü Witcher 3 "Usta Zırhçılar" görevi yapılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vardem

Hectopat
Daha fazla  
Novigrad'daki tüm ana görevleri bitirdim. Skellige'ye gitmeden önce yan görevleri de yapayım demiştim. En son bu görev kaldı ve artık ara sahne mi devreye girmiyor bilmiyorum.

Undvik'ten demirci aletlerini almam gerektiğini söylüyor ama haritada işaretlediği yere gidince hiçbir şey olmuyor.
00:00, 06:00, 12:00, 18:00 saatlerine meditasyonlar yaptım ama hala yok.

fhfdhdfhdfh.png

soıhgoıgh.png

Çözüm
Sana işaret levhasını gösteriyor. Harita değiştirmen lazım. Yanlış hatırlamıyorsam Skellige'de olması gerek.
Sana işaret levhasını gösteriyor. Harita değiştirmen lazım. Yanlış hatırlamıyorsam Skellige'de olması gerek.
Skellige'de olan diğer görevleri takip etmeye çalıştığımda Novigrad'daki tekneleri işaret ediyor. O yüzden olduğunu düşünmemiştim. Deneyeceğim.

İnek kesip derilerini satabilirsin, işaretlediğim yerde çiftlik var inekleri kestikten sonra meditasyon yaparsan yeniden spawn olurlar.
Çoktan Skellige'ye geçtim bile. Biraz pahalıya patladı ama hala beni idare edecek param var. Aklıma sonradan geldi, birkaç kontrat vardı. Keşke yapsaydım onları. Artık burada takılacağım biraz.

Çoktan Skellige'ye geçtim bile. Biraz pahalıya patladı ama hala beni idare edecek param var. Aklıma sonradan geldi, birkaç kontrat vardı. Keşke yapsaydım onları. Artık burada takılacağım biraz.

Haydut kamplarını temizlersen para sıkıntısı çekmezsin haydutlardan topladığın bütün kılıçları satarsan çok para kazanırsın.

Hocam geberttiğiniz herkesi lootlayın öküz gibi para düşürürsünüz.
Undvik’e bir görev için gideceksiniz ve bir Troll ile karşılaşacaksınız. Aletler oradaki sandıkta.

Geri
Yukarı