Witcher 3 ve Cyberpunk 2077'ye yüzde 400 varan zamlar hakkında düşünceleriniz neler?

Kur ve enflasyon böyle oldukça normal. İnsanlara artık eğlenmek lüks. Avrupa insanı günde 5 saat çalışıp geri kalanını kendisine ailesine ayırıyor. Biz 12 saat çalışıp yine yetişemiyoruz.

Witcher 3 2015 yılında çıktı ve ilk çıktığında da 70-80 TL gibi fiyatı vardı. Uzun zaman boyunca bu fiyat bandında iyi durdu ve 2015 yılındaki 70-80 TL ile günümüzün 70-80 TL'si bir değil maalesef. Witcher 3'ün fiyatı 400 TL civarında olur diye bekliyordum da gene insaflı tutulmuş fiyatı. Witcher 3'ün global fiyatı 39.99$ ve Cyberpunk 2077'ye de beklenen zamdı. RDR2 almayan varsa da doğrudan alsın derim. O oyuna da zam gelmesi kaçınılmaz.

Zamanında almış olmanın huzurunu yaşıyorum, alamayanlara diyebilecek bir şey maalesef yok, enflasyon bizi yok ediyor.

@Quantum9 katılıyorum ve Witcher 3 gibi oyuna da değer. Witcher 3 ilk çıktığında Türkçe dil desteği oyunda yoktu. Kullanıcıların talep ve mailleri sonucunda Türkçe dil desteği getirdiler oyuna. Böyle firmaların artması dileğiyle diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı