Witcher 3 vs 2

666222

Picopat
Arkadaşlar Witcher 3 Epic'ten aldım 20 TL'ye.
Witcher ikiyi de yeni aldım. Sizce direkt birden mi başlamalı yoksa direk üçten mi oynamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 oyunun da hikayeleri bağlantılı olduğu için da bence 1'den başlayın ama 1. oyuna bir bakın eski gelmezse oynayın derim hikayesi, karakterleri, oyundaki seçimlerin etkisi falan çok iyidir. Oynayamam derseniz hikayesini izleyin 2. oyundan başlayın aksiyon sistemi daha iyidir 1. oyuna göre.

Benim 1. oyunu bitirmem yan görevlerle 40 saat sürmüş, 2. oyun da 40 saat, 3. oyun 163 saat sürmüş DLC'ler bütün her şey dahil. Aralarına biraz süre koyarak oynarsanız baymaz sizi.

3 oyunun da hikayeleri bağlantılı olduğu için da bence 1'den başlayın ama 1. oyuna bir bakın eski gelmezse oynayın derim hikayesi, karakterleri, oyundaki seçimlerin etkisi falan çok iyidir. Oynayamam derseniz hikayesini izleyin 2. oyundan başlayın aksiyon sistemi daha iyidir 1. oyuna göre.

Benim 1. oyunu bitirmem yan görevlerle 40 saat sürmüş, 2. oyun da 40 saat, 3. oyun 163 saat sürmüş DLC'ler bütün her şey dahil. Aralarına biraz süre koyarak oynarsanız baymaz sizi.

1 varda çok eski geliyor dedğiniz gibi 2'den başlarım.

2.oyunu oynayın 1.oyunda olan biteni internetten öğrenin, 1.oyunu oynamak bu saatten sonra büyük sabır isteyen bir iş. 2.oyunun da onboarding'i epey rezalet o yüzden Chapter 2'ye kadar idare edebilirseniz keyifli olabilen bir yapım, ilk chapter oyunun en zor, en sıkıntılı chapter'ı çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı