Witcher 3 vs Bannerlord

Witcher 3 mü Bannerlord mu?

  • Witcher 3

  • Bannerlord


Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

GeraltOf_Rivia

Centipat
Katılım
26 Nisan 2021
Mesajlar
380
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Oyunun iyi olup olmadığını söylemek başka bir şey, bir daha böyle bir oyun gelmez demek başka bir şey. Sizin özelinizde söylemedim ayrıca.

Benim için böyle bir oyun kolay kolay gelmez ama kişiden kişiye değişir bu öznel bir şey. Fakat gidip en iyisi bu oyun diğer oyunlardan kat kat daha iyi demem bana göredir bu.
 

Kraut

Hectopat
Katılım
23 Ocak 2021
Mesajlar
2.768
Makaleler
26
Çözümler
3
Yer
Trabzon
Ne umduğuna bağlı. Daha çok arcade dediğimiz, asıl hedefi eğlenmek ve zaman geçirmek mi yoksa W3 gibi iyi bir hikayesi olan bir oyun tarzımı? Oyun oynamak için benim gibi çok vaktin yoksa Bannerlord çok daha eğlenceli olur. Hem dedim ya, Arcade.
 

partylikeits1941

Hectopat
Katılım
2 Eylül 2020
Mesajlar
3.230
Makaleler
1
Çözümler
13
İkisi farklı tarzda oyunlar, biri sandbox medieval RPG tarzı, diğeri ise RPG action-adventure, hikaye ve seçim etkisi de var, ne yönden kıyaslayayım ki bunları. Bannerlord oynamadım, kütüphanede duruyor da Bannerlord niteliği gereği bir yerden sonra tekrar edici olacağından Witcher 3 diyeyim madem.
 

SmileySlayer

Centipat
Katılım
16 Temmuz 2022
Mesajlar
2.810
Çözümler
8
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
@GeraltOf_Rivia beğenmeme atacak bir şey yok, W3 daha iyi olabilir ama ben Warband'in türünü vs. daha çok seviyorum.

Benim sevme sıram Warband-W3-Bannerlord diyebilirim. Mekaniklerdir arayüzdür W3 daha iyi olabilir fakat ben Warband'de aldığım zevki W3'ten alamıyorum.
 
Yukarı