Witcher 3: Wild Hunt ekipman işleme

Oberstleutnant

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Arkadaşlar oyunu uzun süredir oynuyorum ama böyle Pinti Panda gibiyim. Her yere bakıyorum ve yağmalıyorum :D. Çok fazla eşyam birikti ve bunları düzgün bir set yapmak istiyorum. Nerede bunları parçalayabilirim veya satabilirim? Ekipmanı nerede yapmalıyım ve hangi ekipmanı yapmam lazım? Oyunu bitirenler için nerede olduğum sürprizbozan içerisinde: Tiyatro oyunu yaptık ve şekil değiştiren dostumuz Dudu'yu bulduk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Envanterinizde parçalayabiliyorsunuz. Zırh yapmak içinse elinizde şema varsa zırhçıya gidebilirsiniz. @strigoi
Teşekkürler parçalama için. Biriktirip sağlam bir şey yaparım diye hiç bakmamıştım. Yapabileceğim en iyi ekipmanları yapmak istiyorum. Her şemayı bulamadım haliyle. Elimdekiler ziyan olsun istemiyorum.

Teşekkürler parçalama için. Biriktirip sağlam bir şey yaparım diye hiç bakmamıştım. Yapabileceğim en iyi ekipmanları yapmak istiyorum. Her şemayı bulamadım haliyle. Elimdekiler ziyan olsun istemiyorum.
Bir sürü eşya gerekiyor iyi bir zırh için. Çok uğraşmıştım ben mesela Witcher zırhları için.

Spoilerın s'sini sevmediğim için fragman bile izlemem, çok rahatsız olurum. Bu yüzden internetten de araştıramıyorum gözüme bir şey çarpar diye. Ne yapacağım bilemedim :D: Hangi zırhı kılıcı yapmam lazım çok zor bir yerdeyim :D. Çok fazla seçenek var.

Efsunger setlerinden yapabilirsiniz, leveliniz büyük ihtimalle ilk versiyonlarına yetiyordur. Belirli satıcılarda şemalarının haritaları bulunuyor. Tek tek bulup ustalığı yeten bir demircide yaptırmanız gerekiyor.

Eşyalarınızı satmak isterseniz demirci, tüccar ve zırhçılara satabilirsiniz.

Burada hangi haritanın hangi satıcıda olduğu gösterilmiş, aramaya başlayabilirsiniz :)

Hangi seti yapacağınız oynanış stilinize bağlıdır bu arada. Hızlı atak ve fazla işaret kullanarak oynuyorsanız Kedi, genellikle ağır ataklar gerçekleştiriyorsanız ve daha az işaret kullanıyorsanız Ayı daha iyi olacaktır. İşaretlerin güçlü olmasını istiyorsanız Griffin en iyisidir.

Son düzenleme:
Şimdi senin topladıkların çer çöptür, ama hepsini satmadan veya parçalamadan önce envanterindeki teçhizatları kendi giydiğin teçhizatlar ile karşılaştır. Bunun için kuşanmadığın bir teçhizatın üzerine gelip Sol Shift tuşuna basılı tut ve kendi teçhizatın ile arasındaki farka yüzdelik değerlerle birlikte bak, böyle böyle envanterindeki en iyi teçhizatları kuşan ve ardından paraya ihtiyacın varsa zırhları zırhçıya. Kılıçları ise demirciye sat, saraya ihtiyacın yoksa hepsini zırhçıda veya demircide parçala. Ancak bunu yapmak için bir miktar paraya ihtiyacın var.

Ek olarak witcher teçhizatları da var, onlar oyunun sıradan teçhizatlarına nazaran çok daha kaliteli ve güçlüdürler. İstersen onları da anlatayım?

Seviyem 19. Genel şeyleri biliyorum Yan görevlerle Kedi Okulu vs Witcher teşhizatları topluyorum. Elimdeki en iyi zırhı ve kılıcı kuşanıyorum. Ben elimdekiler ile en iyi ne yapabilirim onları merak ediyorum. Çok fazla kılıcım var. Zırhım var. Daha fazla biriktirmeli ve beklemeli miyim? Çünkü şuan gücüm her şeye yetiyor. Şu seviyeye kadar beklenmeli ve bu yapılmalı dediğiniz bir set var mı?
Efsunger setlerinden yapabilirsiniz, leveliniz büyük ihtimalle ilk versiyonlarına yetiyordur. Belirli satıcılarda şemalarının haritaları bulunuyor. Tek tek bulup ustalığı yeten bir demircide yaptırmanız gerekiyor.

Eşyalarınızı envanterinizde parçalayabiliyorsunuz, satmak isterseniz demirci, tüccar ve zırhçılara satabilirsiniz.

Burada hangi haritanın hangi satıcıda olduğu gösterilmiş, aramaya başlayabilirsiniz :)

Hangi seti yapacağınız oynanış stilinize bağlıdır bu arada. Hızlı atak ve fazla işaret kullanarak oynuyorsanız Kedi, genellikle ağır ataklar gerçekleştiriyorsanız ve daha az işaret kullanıyorsanız Ayı daha iyi olacaktır. İşaretlerin güçlü olmasını istiyorsanız Griffin en iyisidir.
İşaret ve ağır/hızlı atak karışık oynuyorum. Ve diğerleri için teşekkürler, yıldızladım.

Zırhçılara gidip söktürebilirsin. Veya makul bir fiyata satabilirsin. Topladığın çoğu ekipman kötüdür büyük ihtimalle.

Ekipmanı nerede yapmalıyım ve hangi ekipmanı yapmam lazım?
Ekipmanı usta bir zırhçıda yapman daha doğru olacaktır. Demirci Hattori, Zırhçı Fergus gibi. Gerekli malzemelerin varsa yapabilirsin. Ama ben Witcher teçhizatlarını öneriyorum. Ben Mantikor hariç tüm Witcher teçhizatlarına sahibim. Hızlı ve çevik bir oynayış stilim var, bu yüzden Kedi Teçhizatı'nı kullanıyorum. Grandmaster'a kadar çıkarttım. Savunmaya dayalı oynuyorsan Ayı, iksir ve işarete dayalı oynuyorsan Griffin seçebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı