Witcher 3: Wild Hunt kaç kere oynadınız?

1 kez bitirdim, zaman bulunca 1 kez daha dolu dolu oynayacağım..

1 2 saat oynayıp bırakanlar devam etsin, sans versin turu seviyorsaniz. 90 saatlik oyunu 2 saatlik deneyimle yargılamayin. Ara sahneleri atlayan tipseniz direkt F4 cekin, size göre degil bu oyun.

İki kez bitirdim ve benim için oyun mükemmel. Hikaye, atmosfer ve karakterlerle bağ kurulabilmesi beni iyice oyunun içine çekti ve özellikle hearts of stone içeriğinde Gaunter O'Dimm karakterinin derinliği oyuna çok iyi yansıtılmıştı, en sevdiğim karakterdir. Blood and wine için bir tek muhteşem diyebilirim, çok sanatsaldı. Belki bu detayı görmeyen, fark etmeyen olmuştur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 Kez ek paketlerle beraber bitirdim. 100 saat oynama sürem var. Yan görevlere fazla vakit ayırmadım. Bugün 7. kitabı bitirdim. Şimdi üçlemeye ilk oyundan başlayıp sindire sindire oynayacağım. Bu kez Yen ve Triss'i aynı anda idare etmeye çalışıp her şeyi elime yüzüme bulaştırmayacağım. Ama kimi seçeceğim konusunda kararsızım.😀

1 Kez ek paketlerle beraber bitirdim. 100 saat oynama sürem var. Yan görevlere fazla vakit ayırmadım. Bugün 7. kitabı bitirdim. Şimdi üçlemeye ilk oyundan başlayıp sindire sindire oynayacağım. Bu kez Yen ve Triss'i aynı anda idare etmeye çalışıp her şeyi elime yüzüme bulaştırmayacağım. Ama kimi seçeceğim konusunda kararsızım.😀
Kitapları okumuşsun, cevabı biliyorsun ;)

Geri
Yukarı