Witcher 3 Yan görevler ve kontratlar

F4TİH

Decapat
Daha fazla  
Meslek
PC işinde uzman
Selamlar arkadaşlar, uzun süredir Witcher 3 oynuyorum Witcher 2 bitmişti ve 3. Oyuna başladım.
Şuan Skelliege2de olan Yennefer ile ayrıldığımız bölüm gemi bölümündeyim.
Oldukça yan görev falan bıraktım Novigard olsun valen olsun...
Ama yaptığımda fazlaca görev oldu, şimdi demek istediğim asıl konu yan görevlerin hepsini bitirmeden oyunu bitebilir mi?
Kontratlar yapılmalı mı?
Mesela şuan Kaer Morhen görevi çıktı (Ana görev) yaklaşık 100-120 adım var diyor fakat hadi yan görevleri de yapayım dedim 2000 adım var haliyle sıkıcı geliyor :D

Öncelikle kendi seçimin önemli, yan görev adı üstünde. Fakat para kazanmak için kontratlar önemli bir de şöyle bir şey var Skellige hakkında, denizdeki soru işaretleri git al gel defineleri.

Oynayan sensin seçim senin. Ben her görevi yaptım ilk oyunumda o kadar sarmıştı. 2000 adım falan hiç umrumda değildi ki zaten hızlı yolculuk yaparsın o zaman makul bi mesafeye düşer. Çoğu yan görevin hikayesi çok güzel. Hala hatırladığım beni etkileyen yan görevler var mesela. Ama örnek verip spoilere girmicem. :)

Kardeş oynamak istemiyorsan ve oynamak için bahane arıyorsan hiç zorlama. Yani bu noktaya kadar zaten sıkıldıysan ara ver.
Oynamak istemediğimi nerden çıkardın kardeşim, ben Witcher'ın hikayesini seviyorum oyundan kalkamıyorum zaten...
Bu oyunda çabucak ana hikayeyi tamamlamak istediğim için yan görevler konuyu saptırıyor gibi geliyor bana, tek yapmak istememe sebebim bu.

Kontratları çoğunlukla ben de yapmıyorum ama yan görevler oldukça zevkli. Bazı yan görevler var, oyunun bazı ana görevlerinden güzel. Misal ben ikinci kez bitirdim dün. İlk oynayışımda da en sıkan kısım Novigrad olmuştu. Yine aynısı oldu. Velen'deki görevler, hikaye anlatımı üst düzeydi.

Ayrıca Hearts of Stone ve Blood and Wine gibi çoğu oyunun kendinden güzel DLC'leri var bu oyunun. Hızlı seyahati kullanabilirsiniz görevlere gitmek için. Witcher'ı öyle hemen oynayayım, bitireyim diye oynarsanız pek bir şey anlamazsınız. Oynanışı ve kurgusu COD, Battlefield, GTA gibi değil.

Selamlar arkadaşlar, uzun süredir Witcher 3 oynuyorum Witcher 2 bitmişti ve 3. Oyuna başladım.
Şuan Skelliege2de olan Yennefer ile ayrıldığımız bölüm gemi bölümündeyim.
Oldukça yan görev falan bıraktım Novigard olsun valen olsun...
Ama yaptığımda fazlaca görev oldu, şimdi demek istediğim asıl konu yan görevlerin hepsini bitirmeden oyunu bitebilir mi?
Kontratlar yapılmalı mı?
Mesela şuan Kaer Morhen görevi çıktı (Ana görev) yaklaşık 100-120 adım var diyor fakat hadi yan görevleri de yapayım dedim 2000 adım var haliyle sıkıcı geliyor :D
Kişinin kendi seçimine kalmış fakat ben listemde yan görev çoğalınca tribe giriyorum ama boş da görünce çok sıkılıyorum. 😀

Kontratları çoğunlukla ben de yapmıyorum ama yan görevler oldukça zevkli. Bazı yan görevler var, oyunun bazı ana görevlerinden güzel. Misal ben ikinci kez bitirdim dün. İlk oynayışımda da en sıkan kısım novigrad olmuştu. Yine aynısı oldu. Velen'deki görevler, hikaye anlatımı üst düzeydi.

Ayrıca Hearts of Stone ve Blood and Wine gibi çoğu oyunun kendinden güzel DLC'leri var bu oyunun. Hızlı seyahati kullanabilirsiniz görevlere gitmek için. Witcher'ı öyle hemen oynayayım, bitireyim diye oynarsanız pek bir şey anlamazsınız. Oynanışı ve kurgusu CoD, Battlefield, GTA gibi değil.

Yan görevleri bitirmeden Kaer Morhen'e gitmemeye karar verdim, oyunu tamamen bitireceğim.
Peki ben şimdi Skelliege için olan yan görevleri bitirdim şu an Skelliege'den Velen veya Novigard üzerinde olan yan gorevleri hızlı yolculuk yaparak tamamlayabilir miyim?
Yoksa artık Velen veya Novigard üzerinde olan yan görevleri bırakıyım mı, ne önerirsin?
Bu arda kontrat yapmaya yapmaya fakir kaldım 😂

Geri
Yukarı