Witcher 3 yediğim Spoiler'ı nasıl unutabilirim?

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Daha oyunun DLC'lerini oynamamıştım ve oyunu tekrar bitirince oynayacaktım, her neyse konuya dönelim.
Ben Witcher yetiştirme okulu ve inan köse adında iki YouTuber'ın Witcher lore videolarını izliyorum, her ne kadar anlatımları ve videoları şahane olsa da başlığa ve video içine genelde spoiler vardır yazmadıkları için spoiler yemediğimi düşünerek mutlu mutlu bu iki kanalın da videolarını izliyordum. Bir gün merakıma yenik düşüp Hearts of Stone ve Blood and Wine DLC'leri için videolarını izledim, ancak yorumlardan anladığım kadarıyla ne yazık ki spoiler yemişim. Bunu nasıl unutabilirim? İzlediğim videolar bunlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oynanış videolarını falan da izledim, ben video boyunca aklımdan spoiler yiyor muyum yemiyor muyum diye düşünürken videolar kısa oldukları için çatır çatır bitiyorlardı. Acaba DLC'leri oynayan birileri varsa ne denli büyük spoiler yediğimi anlatabilirler mi?

Kardeşim eğer yaşın tutuyor ise en yakın tekele gidip bütçenin yettiği en yüksek oranlı alkolü buluyorsun. Bunu enerji içeceği ile karıştırıp tek seferde içeceksin (en az 70 cc olmasını öneririm). Eğer buda fayda etmez ise bir sonra ki gün tekrar deniyorsun. Yanlız dikkat et spoilerı silelim derken alkolik olabilirsin.

Kardeşim eğer yaşın tutuyor ise en yakın tekele gidip bütçenin yettiği en yüksek oranlı alkolü buluyorsun. Bunu enerji içeceği ile karıştırıp tek seferde içeceksin (en az 70 cc olmasını öneririm). Eğer buda fayda etmez ise bir sonra ki gün tekrar deniyorsun. Yalnız dikkat et spoilerı silelim derken alkolik olabilirsin.
Hocam sakın sokağa çıkmasın ceza yer.

Poliş amja kafan güzel mi seen?

Yeni konular

Geri
Yukarı