Witcher 3 Yen ile Triss'e kaliteli şarap

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar, Triss ve Yennefer ile randevum var, kaliteli şarap istiyorlar. Nerede bulabilirim? Sabahtan beri haritayı geziyorum bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Triss ve Yennefer ile randevum var, kaliteli şarap istiyorlar. Nerede bulabilirim? Sabahtan beri haritayı geziyorum bulamadım.
Hocam görevdeki şarabı almak için Yalıçapkını isimli hana gitmeniz gerekiyor. Oradan alacaksınız. Haritadaki yeri ise Novigrad şehrinin Baş Piskopos Meydanı'nın yanındaki han. Tanıdık bir yer aslında. Çektiğim resimlerden konumunu daha net anlayabilirsiniz.
Adsız.png

Adsız2.png

Adsız3.png

Bu arada görevi bitirdikten sonra surat ifadeniz buna benzeyebilir. Zira pek hoş bir görev değil diye biliyorum 😁
IGokPvge_400x400.jpg

Bu arada görevi bitirdikten sonra surat ifadeniz buna benzeyebilir. Zira pek hoş bir görev değil diye biliyorum 😁
Hocam bu yan görev mi? Oyunun 3. bölümünde mi? Nasıl bir görev anlatır mısınız biraz? Oyunu 2. bölümde bırakmak zorunda kaldım son oynayışımda. Bu görevi hatırlamıyorum bu yüzden.

Hocam bu yan görev mi? Oyunun 3. bölümünde mi? Nasıl bir görev anlatır mısınız biraz? Oyunu 2. bölümde bırakmak zorunda kaldım son oynayışımda. Bu görevi hatırlamıyorum bu yüzden.
Oyunun sonunu etkileyen bir görev, ana hikayenin parçası. Eğer hem Triss hem de Yennefer ile romantikliği sürdürürseniz ikisi durumu çakıyor ve sizi şutlamak koymak üzere aralarında anlaşıyorlar. Şarabı alıp odaya girdikten sonra hiçbir şey yokmuş, her şey yolundaymış gibi yatağa bağlıyorlar ve gözünüzün önünde şarabı içip keyif yaptıktan sonra öylece bırakıp gidiyorlar.

Bu olayla beraber oyunu ilişki açısından yalnız bitirmiş oluyorsunuz.

hocam eğer hem Triss hem Yennefer ile cinsel ilişki yaşarsanız bir yan görev ekleniyor görevlere. Triss ve Yennefer Geralt'a artık biz senin için kavga etmeyi bıraktık, seni paylaşacağız diyor. Şarap al gel ve güzel şeyler yapalım diye kekliyorlar 100 yaşına merdiven dayamış geralt efendiyi. Geralt'ta isteklerini yerine getiriyor. Sonrasında ise bombayı patlatıyorlar. Kelepçe ile yatağa bağlıyorlar ve iki karakter de Geralt'ı terk ediyor. Şans eseri dandelion buluyor ve kurtarıyor. Böylece elimizde ne Triss kalıyor, ne Yennefer. Manevi kızımız ciri ve sadık dostumuz dandelion kalıyor. Geralt ise sap olarak hayatına devam ediyor 😁 Bu arada evet oyunun 3. bölümünde oluyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı