Witcher 3 Yen ile Triss'e kaliteli şarap

hocam eğer hem Triss hem Yennefer ile cinsel ilişki yaşarsanız bir yan görev ekleniyor görevlere. Triss ve Yennefer Geralt'a artık biz senin için kavga etmeyi bıraktık, seni paylaşacağız diyor. Şarap al gel ve güzel şeyler yapalım diye kekliyorlar 100 yaşına merdiven dayamış geralt efendiyi. Geralt'ta isteklerini yerine getiriyor. Sonrasında ise bombayı patlatıyorlar. Kelepçe ile yatağa bağlıyorlar ve iki karakter de Geralt'ı terk ediyor. Şans eseri dandelion buluyor ve kurtarıyor. Böylece elimizde ne Triss kalıyor, ne Yennefer. Manevi kızımız ciri ve sadık dostumuz dandelion kalıyor. Geralt ise sap olarak hayatına devam ediyor 😁 Bu arada evet oyunun 3. bölümünde oluyor diye biliyorum.
Dediğiniz yarı doğru, yarı yanlış.

Hem Yennefer hem Triss ile cinsel ilişkiye girdiğinizde sizi bağladıkları sahne gelmiyor. İkisine de onları sevdiğini söylerseniz geliyor. İkisiyle cinsel ilişkiye girip sadece birine onu sevdiğinizi söylerseniz, bunu kime dediyseniz oyunun sonunda o kişi sizinle oluyor.

Dediğiniz yarı doğru, yarı yanlış.

Hem Yennefer hem Triss ile cinsel ilişkiye girdiğinizde sizi bağladıkları sahne gelmiyor. İkisine de onları sevdiğini söylerseniz geliyor. İkisiyle cinsel ilişkiye girip sadece birine onu sevdiğinizi söylerseniz, bunu kime dediyseniz oyunun sonunda o kişi sizinle oluyor.
Hocam, zaten Triss ile ilişki için seni seviyorum seçeneğini işaretliyoruz. Yennefer ile ilişki yaşamak için de aynı şekilde sevdiğimizi söylüyoruz diye biliyorum. Yani aynı kapıya çıkıyor bence. Benim o ilişki hakkında bildiğim bu.

Son düzenleme:
@strigoi sürprizbozan içine koyun, oynamamış biri spoiler yemesin.

bildiğim kadarıyla her iki karakter için de tek bir sahne var bunu söylemek için, ve ilişki yaşamak için de sevdiğini söylemene gerek yok diye biliyorum. Yani ben oyunda ikisiyle de ilişki yaşadım ancak Triss ile bitirdim.

bildiğim kadarıyla her iki karakter için de tek bir sahne var bunu söylemek için, ve ilişki yaşamak için de sevdiğini söylemene gerek yok diye biliyorum. Yani ben oyunda ikisiyle de ilişki yaşadım ancak Triss ile bitirdim.
Unutmuşum hocam pardon 😁

Doğrudur hocam. Bilgilendirme için teşekkürler.
@DracheN hocam, neler oldu görevde? Merak ettim 😁 😁

Son düzenleme:
Hocam görevdeki şarabı almak için Yalıçapkını isimli hana gitmeniz gerekiyor. Oradan alacaksınız. Haritadaki yeri ise Novigrad şehrinin Baş Piskopos Meydanı'nın yanındaki han. Tanıdık bir yer aslında. Çektiğim resimlerden konumunu daha net anlayabilirsiniz.

Bu arada görevi bitirdikten sonra surat ifadeniz buna benzeyebilir. Zira pek hoş bir görev değil diye biliyorum 😁
Eki Görüntüle 687260

Dün bu görevi yapmak için aranılar şarabı bulamayınca ben de foruma bakmış ve bu yanıtınızı görmüştüm ancak gösterdiğiniz handaki bütün içecekleri almama rağmen görevde herhangi bir ilerleme olmadı. Ben de şehirdeki diğer tüccarlardan şarap bakmaya başladım. İsim olarak şarap yazmasa da gördüğüm bütün içecekleri tüccarlardan satın almaya başladım.

Kısacası, bir satıcıdan ERVELUS ve EST EST olarak iki tane içecek satın aldıktan sonra görev devam etti. Yani bu içecekleri, ya da sadece bir tanesini kaliteli şarap saydı. Böylece odaya girebildim.

Görevde takılan arkadaşlara duyurulur 😁

Dosya Ekleri

• 20201214154349_1.jpg
    20201214154349_1.jpg
    171,4 KB · Görüntüleme: 187
Dün bu görevi yapmak için aranılar şarabı bulamayınca ben de foruma bakmış ve bu yanıtınızı görmüştüm ancak gösterdiğiniz handaki bütün içecekleri almama rağmen görevde herhangi bir ilerleme olmadı. Ben de şehirdeki diğer tüccarlardan şarap bakmaya başladım. İsim olarak şarap yazmasa da gördüğüm bütün içecekleri tüccarlardan satın almaya başladım.

Kısacası, bir satıcıdan ERVELUS ve EST EST olarak iki tane içecek satın aldıktan sonra görev devam etti. Yani bu içecekleri, ya da sadece bir tanesini kaliteli şarap saydı. Böylece odaya girebildim.

Görevde takılan arkadaşlara duyurulur 😁
Hocam o görevde şarap bugları olabiliyor. Bu yüzden handaki adamdan tüm şarapları alın. Sonra biraz bekleyin veya meditasyon yapın. Tekrar alın. Güncelleniyor yani. Size demekki kalitesizi denk gelmiş. Yorumunuz için teşekkürler bu arada :)

Aynı sorun bende de var o dediğiniz yalıcapkini hanına gittim. hancinin sattığı her şeyi almama rağmen görev ilerlemiyor.

Aynı sorun bende de var o dediğiniz yalıcapkini hanına gittim. hancinin sattığı her şeyi almama rağmen görev ilerlemiyor.
Yol yakınken geri dönün hocam. Eski save dosyanıza dönün Yennefer'i veya Triss'i reddedin. Yoksa sonunuz biraz kötü olacak. Tabii DLC'de kızınızın ziyaretinize gelmesini istemiyorsanız :D

Geri
Yukarı