Witcher 3 Yeni Oyun+ ne işe yarıyor?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu bitirdim ve yeni oyun seçeneğine tıkladığımda yeni oyun+ şeklinde bir seçenek çıkıyor. Altında ekteki açıklama yazıyor fakat tam anlamadım. Yeni oyun açmadan kendi oyunumda DLC'leri oynamaktan ne farkı var?

Dosya Ekleri

• 1613757898134.png
    1613757898134.png
    46,9 KB · Görüntüleme: 952
Sanırım oyunu bitirdiysen ve şu anda DLC'ye girmek istiyorsan oyunu kaydedeceğim ilerlemelerin gitmeyecek gibi bir açıklamada bulunuyor.

God of War 4'te de aynı durum var fakat Witcher üzerinde de aynı durum var mı bilmiyorum ama benim bildiğim olay şöyle: Sizin daha önce bitirdiğiniz Save dosyasından kalma oyun içi eşya & para & zırh & envanter vb. şeyleri yeni oyuna aktarıyor yanlışım varsa düzeltin.

Sanırım oyunu bitirdiysen ve şu anda DLC'ye girmek istiyorsan oyunu kaydedeceğim ilerlemelerin gitmeyecek gibi bir açıklamada bulunuyor.
Ama oyunu bitirdikten sonra zaten devam et diyerek DLC'leri oynayabiliyorum. Ana görevlerde başka bir şey olmuyor sadece DLC bir de Kontratları yapabiliyorum.
Yeni Oyun+ modunda başlarsan seninle birlikte oluyor :) Ben böyle hatırlıyorum. Oyunu bitireli 1 yıl oldu.
O ekipmanlar ile ilk görevleri vs. yapmak, çok kolay olmuyor mu?

Oyundaki silah ve zırh gibi eşyalarınla oyuna 0 dan başlıyorsun, canavarların levelleri kaldığı yerden devam ediyor örneğin karşına 3 level kurt çıkıyorsa yeni oyun+'da 45 55 level kurt çıkıyor. Oyun pek zorlaşıyor mu dersen eğer çok iyi üst düzey bir build ve eşyaların yoksa zorlaşıyor onun dışında aerondight ve ortalama bir zırh ile başlarsan gayet üstesinden gelirsin. Önerim death march + new game + ile oynaman. Hikayeyi tekrardan oynamak istersen tabi

Aynı mevzu Star Wars Jedi Fallen Order'da da vardı. Eşyalarınız ve topladıklarınız kalıyor hikaye sıfırdan başlıyor, karakterinizin seviyesi de keza sıfırlanır.

Oyundaki silah ve zırh gibi eşyalarınla oyuna 0 dan başlıyorsun, canavarların levelleri kaldığı yerden devam ediyor örneğin karşına 3 level kurt çıkıyorsa yeni oyun+'da 45 55 level kurt çıkıyor. Oyun pek zorlaşıyor mu dersen eğer çok iyi üst düzey bir build ve eşyaların yoksa zorlaşıyor onun dışında aerondight ve ortalama bir zırh ile başlarsan gayet üstesinden gelirsin. Önerim death march + new game + ile oynaman. Hikayeyi tekrardan oynamak istersen tabi
Ustaca Yapım kedi zırhım var hocam. Daha geliştirilebiliyor mu ki?

Geri
Yukarı