Witcher 3 yükleme ekranlarında pikselleşmeler oluyor

Charizard

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Witcher 3 oynarken sadece yükleme ekranlarında fotoğraftaki gibi mor pikseller falan çıkıyor ama dediğim gibi sadece Witcher'da yükleme ekranlarında oluyor.
Bunun sebebi nedir bileniniz var mı? Ekran kartını yeni değiştirdim RX 5500 XT bunun bir sebeebi var mıdır?
IMG_20200824_144039.jpg

Anladım. Bilgisayarı normal modda başlatıp oradan kurmaya çalışın sürücüyü. İşlemciniz neydi? Sürücü kurmanızdan sonra yine düzelmezse kartı servise göndermenizi öneririm. Sadece Witcher 3'te yapması çok tuhaf ama donanımsal bir sorun olabilir.

Anladım. Bilgisayarı normal modda başlatıp oradan kurmaya çalışın sürücüyü. İşlemciniz neydi? Sürücü kurmanızdan sonra yine düzelmezse kartı servise göndermenizi öneririm. Sadece Witcher 3'te yapması çok tuhaf ama donanımsal bir sorun olabilir.

Ryzen5 3600. silmediğim tek program AMD Ryzen Master SDK diye bir program var ondan olabilir mi?
bu hata

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    47,1 KB · Görüntüleme: 24
İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Sorunu Driver Booster'a veriyorum. Eğer onun kurduğu bir sürücü bununla çakışıyorsa ve DDU ile kaldırılamamışsa böyle bir şey olabilir. Normalde temiz kurulum yapmayı önermek istemem ama yapıp Driver Booster gibi bir uygulama kullanmazsanız sorununuzun çözüleceğine eminim.

Geri
Yukarı