Witcher 3'te en etkilendiğiniz görev nedir?

Witcher 3'te en etkilendiğiniz görev neydi ve oyunda kaç saatiniz var? Ladies of the wood görevlerini çok sevmiştim ve etkilenmiştim.
Kaer Morhen Muharebesi ve Blood And Wine'da resmimizin yapıldığı görev.

Kaer Morhen savaşında Lambert ile sırt sırta verdiğimiz ara sahne beni baya etkilemişti, onun dışında Ciri'yi bulduğumuz görev çok etkilemişti. Yan görev olarak ise Cerys'e yardım ettiğimiz, Hym'ın lanetini kaldırdığımız görevi çok beğenmiştim.

Witcher 3'te en etkilendiğiniz görev neydi ve oyunda kaç saatiniz var? Ladies of the wood görevlerini çok sevmiştim ve etkilenmiştim.

en çok etkilendiğim görev Ciri'yi bulma göreviydi. Ciri'nin öldüğünü söylüyorlardı ve ben o kadar yolu boşuna geldiğim için çok korkmuştum. Neyse ki korkmam fazla uzun sürmedi. :D oyunda ise 79 saatim var.

Sisler Adası'nda Ciri'yi bulduğumuz sahne, Vezemir'in cenaze töreni ve finalde Ciri'nin kuleye girmeden önceki ve girdikten sonraki sahneleri. HoS'da Iris'den gülü aldığımız sahne, BaW'da ise finalde Regis'le oturup kafaları çekerken muhabbet ettiğimiz sahne. Oyunda da 1030 saatim var.

Yeni konular

Geri
Yukarı