Witcher 3'te en karizma bulduğunuz boss nedir?

Detlaff fenadır. Eredin ile savaşmakta uzaktan zevkliydi yani ara sahne olarak izlemek müthiş zevkliydi. Yoksa Geralt'ı oynamak zulüm.
Bana Caranthir her zaman daha yetenekli gelmiştir. Bence Eredin'in karizma yapan en büyük detay kendisinin kral olup orduları yönetmesi. Savaş kısmında pek bir hüneri yok. Caranthir daha hünerli gibi.
Yennefer ve Triss (aralarında çok kaldım bosstan daha çok zorladılar.)
Orası su götürmez bir gerçek. :)

Dettlaff'ın bir kanat hareketi vardı, onu görünce "Vay be bayağı havalı" demiştim. Onun dışında O'Dimm de bayağı iyi, umarım dördüncü oyunda tekrardan görürüz.
Ve o kanat hareketiyle havalandığı zaman o yaratık gibi kalın ve ürkütücü sesiyle şunu söylüyor: ''Eğer inandığınız bir Tanrı varsa ona şimdiden dua etmeye başlayın'' ve akabinde hücum. :D

Bana Caranthir her zaman daha yetenekli gelmiştir. Bence Eredin'in karizma yapan en büyük detay kendisinin kral olup orduları yönetmesi. Savaş kısmında pek bir hüneri yok. Caranthir daha hünerli gibi.

Orası su götürmez bir gerçek. :)
İlk oynadığımda Caranthir'de bir bug yaşamıştım. Hiçbir tepki vermemişti bug'da ben de yumruklarla öldürmüştüm. Yani oyunun bug'ı beni Caranthir'den soğuttu. Tabii daha sonra savaştım ama büyüsü kaçtı. :D

Daha Hearts of Stone oynamadım Wine and blood oynuyorum ama şunları diyebilirim eredin tema olarak güzel olabilir ama boss olarak gördüğüm en kolay boss tu ve oyunu en kolay bir üstü ve en zorda bitirmeme rağmen eredin bu yüzden hoşuma gitmedi DLC'nin başında 50+ lvl olmama rağmen muhtemelen ayarlanmış
  • Dettlaff van der eretein.
Benim seçimim.

The Unseen Elder Vampire (Görülmemiş Kadim Vampir) ile Gaunter O'Dimm favorilerim.
Görülmemiş Kadim Vampir üstünlüğüyle, Geralt'a çaresizliğini hissettiren tek boss bence.
Karizma favorim ise ayna üstadı nam-ı diğer [G]aunter [O]'[D]imm. Oyun başında meyhanede anlamak lazımdı ahaha.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı