Witcher 3'te eski görev nasıl tekrar yapılır?

Atar68

Hectopat
Daha fazla  
Keira ile görev yaparken bu benden sihirli lambayı bulmak için yardım istemişti ben kabul etmemiştim. Şimdi soru işaretlerini yaparken o görevi yaptığımız yerde bir soru işareti var oraya girmek için de keiraya yardım etmem gerekiyormuş. Eski Save'ye dönme gibi bir durum söz konusu olamaz çünkü bayağı geçti üzerinden. Biraz araştırdım falan konsola görevin ID'sini yazınca görevi tekrar oynayabiliyormuşuz sanırım. Konsolu aktif ettim fakat görevin ID'sini nasıl ve ne şekilde oraya yazacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hocam eski save'e dönmediğiniz sürece bir şey yapamazsınız. Yine de o konsol konusunu hemen araştıracağım.

Eski görevleri tekrardan oynayamıyorsunuz fakat görev eşyası ekleyebiliyorsunuz. Tek çareniz save'inize geri dönmek fakat en azından onun sonucunda istediğinizi alacaksınız.

Son düzenleme:
Hocam eski save'e dönmediğiniz sürece bir şey yapamazsınız. Yine de o konsol konusunu hemen araştıracağım.

Eski görevleri tekrardan oynayamıyorsunuz fakat görev eşyası ekleyebiliyorsunuz. Tek çareniz save'inize geri dönmek fakat en azından onun sonucunda istediğinizi alacaks
ben şuan 45.saatindeyim oyunun ve velendeki çoğu soru işaretlerini tamamladım o görev ise oyunun 10. saati falandır. bakın şu konuda arkadaş anlatmış biraz ama anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı