Witcher abartılıyor mu?

Hiçbir alakası yok sen git Witcher oyna.
Metacritic 3.'sü bir oyun.
Yaptığın acizlik. Burada o kadardır bir oyunun fanboylarını eleştirip şimdi birisi sevdiğin oyuna laf edince "Sen git Witcher oyna bir kere tamam mı?" kafasında fanboyluk yapıyorsun. Durumunun ne kadar komik olduğunu anlasan.
98 almış bir oyunu anca senin gibi ''Wiçır best game ever diyenler.'' karalar zaten.
Benim bunu dediğim mesajı alıntılamanı bekliyorum.

Yaptığın acizlik. Burada o kadardır bir oyunun fanboylarını eleştirip şimdi birisi sevdiğin oyuna laf edince "Sen git Witcher oyna bir kere tamam mı?" kafasında fanboyluk yapıyorsun. Durumunun ne kadar komik olduğunu anlasan.
Ama Witcher gerçekten kötü bir oyun.
GTA 4 ise Metacritic 3.'sü.
:D
Rezalet RPG midir her neyse bu türün kitlesi kanserlerden oluşuyor.

Benim bunu dediğim mesajı alıntılamanı bekliyorum.
Witcher 3'ün rezalet olduğunu anlamak için oynamak dahi gerekmiyor (oynamış biri olarak söylüyor).

Zevk ve renk meselesi değil mi bu? Ek olarak Witcher 3'e tapanlardan değilim. Attığım mesajın konudan alakasız olduğunu belirttim zaten, sadece profil fotoğrafımdan oyunu övdüğümü falan sandın herhâlde. GTA IV başlayıp bitirmediğim, oynarken bayağı sıkıldığım oyun oldu. Oyun bana göre değildi, benim için kötü bir oyun oldu. Senin için Witcher kötü olabilir, bir şey de diyemem. Metacritic puanı beni ilgilendiren bir şey değil ki, başkalarının görüşü beni bağlamaz. Zelda'da çok yüksek puan alan bir oyun ama o da bana göre bir oyun değil.

Witcher 3'ün rezalet olduğunu anlamak için oynamak dahi gerekmiyor (oynamış biri olarak söylüyor).
Witcher ile GTA 4 karşılaştırıldı ya. Daha ne denir bilmiyorum. GTA 4'ü 2-3 kere zevk alarak bitirdim ama Witcher ile karşılaştırılabilecek bir oyun değil.

Evet. Witcher RPG oyunu. Ancak ne RPG elementleri bakimindan ne de aksiyon bakimindan en iyisi degil. Bu ikiliyi guzel kombine etmis basarili bir oyun yalnizca.

Aksiyon kismi tekrarliyor kendini.
RPG yeterince derin degil.
Hikaye desen o da guzel ama daha iyi hikayeler de var.

O kadar guzel grafiklerle ortalama RPG ve Aksiyonu bunyesinde barindiran az oyun var, basarisi burada.

Sahsen RPG oynayacaksam 30 saat Witcher oynayacagima 3 saat Divinity oynarim.

Bence Fall Guys oynanabilirlik açısından zayıf. Çok fazla hile var size oyunu oynatmıyorlar. Fall Guys bunun önüne geçmediği sürece her zaman benim için zaman kaybı bir oyun olacak. Paranızı Witcher 3'e harcayın inanın pişman olmazssınız. Sorduğunuz soruya gelince de hayır abartılmıyor.

Evet. Witcher RPG oyunu. Ancak ne RPG elementleri bakimindan ne de aksiyon bakimindan en iyisi degil. Bu ikiliyi guzel kombine etmis basarili bir oyun yalnizca.

Aksiyon kismi tekrarliyor kendini.
RPG yeterince derin degil.
Hikaye desen o da guzel ama daha iyi hikayeler de var.

O kadar guzel grafiklerle ortalama RPG ve Aksiyonu bunyesinde barindiran az oyun var, basarisi burada.

Sahsen RPG oynayacaksam 30 saat Witcher oynayacagima 3 saat Divinity oynarim.
Körü körüne savunanlara tokat gibi cevap olmuş.

Witcher 3 kalitesine yaklaşacak bir RPG oyunu söyleyin bana, abartılıp abartılmadığına karar verelim. Fall Guys yerine Witcher 3 al diyen arkadasın da kafası güzelmiş sanırım. Alakasız iki oyun ne çeşit bir tavsiyedir o öyle.
Oyun sıkıyor kendını tekrarlıyor "çöp" kelimesine yakın bir oyun.

Bir tarafımızla gülelim her beraber.

Yeni konular

Geri
Yukarı