Witcher dışında en sevdiğiniz hikaye oyunu

The Elder Scrolls V: Skyrim

Witcher serisinden çok çok daha önce oynamıştım. Witcher III gibi grafikler, senaryo, gameplay özellikleri olmasa da kendine has dünyası ve geniş MOD özellikleri ile hala oynanabilecek en iyi açık dünya oyunlardan birisidir. Eğer kendinizi kaptırırsanız uzun saatler geçirebilirsiniz.

Sanırım The Count Lucanor. Kişiler, olay örgüsü beni baya içine çekmişti ve de birden fazla sonu olması da oldukça güzel bir dokunuş olmuş.

Arkadaşlar Witcher serisi dışında en sevdiğiniz veya oynarken sizi en çok içine çeken hikaye oyunu (ya da serisi) nedir?
Bu soruyu sorma sebebim yeni bir hikaye oyununa başlamak istiyorum. (Witcher dışında dedim çünkü herkes Witcher der tahminimce.)
Biraz da merak ettim tabi.:D
Gta 4,mafia 2,max payne 3,call of duty mw serisi ve black ops serisi.

RDR 2'yi söylememe gerek yok herhalde.

L.A Noire. Dedektiflik oyunlarını sevdiğim için, hikâyesi de keyifli olduğundan dolayı oyunu sıkılmadan oynayıp bitirmiştim. Sekiro'yu oynamasam da beğenmiştim.

Combatın rezilliği yüzünden Skyrim'i oynamak istemiyorum. Ama bir ara yine şans vereceğim.

The Long Dark. Büyük başyapıtların yanında küçük kalabilir ama ben atmosferini ve hikayesini çok beğendim. Son 2 bölümü de hızlıca çıkarsa başından kalkmam.

Geri
Yukarı