Witcher serisi bittikten sonra oluşan boşluk

cuanerç

Hectopat
Daha fazla  
10 gün civarında bir sürede 2. oyundan başlayarak 3. oyuna kadar geldim. Şu an oyunun hikayesi bitti DLC'yi indirimde almayı planlıyorum. Fakat ağalar, benim içimde bir boşluk oluştu Triss'i özledim. Yemin ediyorum serinin ilk 2 kitabını sipariş ettim. Birkaç güne elime ulaşacak inşallah. Oyun beni çok etkiledi be.

Oyunda Priscilla' ya gittim, dinledim ve çıktım, The Wolven Storm şarkısını dinlemekten uyuyamıyorum. Kesinlikle ben de kitaplarını alacağım. Sormak istediğim bir soru var 2. oyunu almaya değer mi?

Oyunda Priscilla'ya gittim, dinledim ve çıktım, The Wolven Storm şarkısını dinlemekten uyuyamıyorum. Kesinlikle ben de kitaplarını alacağım. Sormak istediğim bir soru var 2. oyunu almaya değer mi?

Witcher 2 beni ciddi anlamda etkileyen ilk oyundu oyun oynamaya yeni baslamıs biri olarak Witcher 2 kesinlikle oynanması gereken ve zevk alacagına emin olduğum bir oyun hele hele Triss varken yani

Triss'i özlediyseniz en güzel şeylerden biri uzun fan-fic yazılarıdır. İsterseniz bir tane örnek bırakabilirim, İngilizce biliyorsanız gerçekten zevkli zamanlar geçirtebilir size.

Ek paketleri oynamadan seriyi bırakmanızı önermem, B&W'da sizi sürprizler bekliyor :)
Sormak istediğim bir soru var 2. oyunu almaya değer mi?
Değer, hala oynanabilirliğini koruyan bir oyun. Üstelik indirimlerde 4-5 TL'ye düşüyordu sanırım.

Triss'i özlediyseniz en güzel şeylerden biri uzun fan-fic yazılarıdır. İsterseniz bir tane örnek bırakabilirim, İngilizce biliyorsanız gerçekten zevkli zamanlar geçirtebilir size.

Ek paketleri oynamadan seriyi bırakmanızı önermem, B&W'da sizi sürprizler bekliyor :)

Değer, hala oynanabilirliğini koruyan bir oyun. Üstelik indirimlerde 4-5 TL'ye düşüyordu sanırım.
o dediğiniz fan yazıları nedir acaba biraz cahil imde

O dediğiniz fan yazıları nedir acaba biraz cahilimde?
Bazı yazarlar oyunların bittiği yerden hikayeyi alıp kendi hayal güçleri ile süslüyorlar, devam ettiriyorlar. Kısaca böyle açıklayabilirim, tabii hepsi oyunların bittiği yerden başlamıyor. Farklı yazılar da var.

10 gün civarında bir sürede 2. oyundan başlayarak 3. oyuna kadar geldim. Şu an oyunun hikayesi bitti DLC'yi indirimde almayı planlıyorum. Fakat ağalar, benim içimde bir boşluk oluştu Triss'i özledim. Yemin ediyorum serinin ilk 2 kitabını sipariş ettim. Birkaç güne elime ulaşacak inşallah. Oyun beni çok etkiledi be.
Birkaç ay önce açtığım konunun kısa versiyonu olmuş :) Allah sabır versin.

Yeni konular

Geri
Yukarı