Witcher Serisi Nasıl?

TwoBee

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
13
Yer
LTBR
Witcher'ın hikayesini çok merak ediyorum ama oyunun oynanışını sevmiyorum. Nasıl kitabı? Okurken sıkıyor mu? Sürükleyici mi?

İlk kitabı biraz vasat ama sonradan açan bir seri. Okumanızı tavsiye ederim.

Witcher kitaplaşmadan önce, kısa hikayeleri bir gazetede yayımlanıyormuş. İlk kitabın kopuk ve hikaye kitabı gibi olmasının sebebi sanırım bu. Konusunu gazetedeki kısa hikayelerden almış. 1. kitabından sonra romanlaşıyor ve hikayesi açılıyor.

Oyunun oynanışına inanın ben de en başta alışamadımdı. RPG türüne çok uzağım ama bir kaç ay önce witcher 3'e bir şans verip oynadım ve sürükleyiciliği içinde kaybolup sildimdi :D. Çünkü derslerden geri kalıyodum. Ama finaller biter bitmez tekrar yükleyeceğim. İnanın witcher 3 boşuna bu kadar methedilmiyor. Tabiki kitaplarını da okuyabilirsiniz onlarda çok güzel.

seriyi okumuş olan birisi olarak söylüyorum cok akıcı ve merak uyandırıyor. cok az bölümleri sıkıcıdır. bi günde 100 120 sayfa okuyordum kesinlikle okumanı tavsiye ederim ilk iki kitap biraz yan görev tadında ama yennefer ile geçenleri anlatıyor gerisi ciri kesinlikle okumalısın. oyununa alışmak biraz zaman alabilir ben ilk başta cok alışamamışdım ama bitirdikden sonra icimde cok büyük bir aclık olmusdu şimdi 15 tatili dört gözle bekliyorum deli gibi witcher oynıyacam :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı