Witcher serisine nasıl başlanmalı?

FirtinaKoparan

Picopat
Selamlar, yaklaşık 4 ay önce The Witcher 2 oynuyordum en son kralın öldürüldüğü bölümde kalmıştım sonradan sıkılıp bırakmıştım şimdi ne yapmalıyım 1 ve 2'nin hikayesini dinleyebilir miyim? 3'e başlamak için.

1. Oyunun ya hikayesini oku ya da izleyerek öğren. Oyna diyeceğim ama katlanamazsın. 😃 2. Oyunu oynayabilirsin sıkıcı değil güzel bir oyundur. Sonra da 2. Oyundaki kayıt dosyan ile 3. Oyunu oynarsın. 1. Oyun ve 3. Oyun hikayesi direk bağlantılı.

1. Oyunun ya hikayesini oku ya da izleyerek öğren. Oyna diyeceğim ama katlanamazsın. 😃 2. Oyunu oynayabilirsin sıkıcı değil güzel bir oyundur. Sonra da 2. Oyundaki kayıt dosyan ile 3. Oyunu oynarsın. 1. Oyun ve 3. Oyun hikayesi direk bağlantılı.
2yi oynamama gerek yok mu yani? bağlantılı değilse.

Evet eski biraz. 2. Oyunda zıplama mekaniği bile yok çıldırtmıştı beni😂 hikayeye aşina olduysanız direk 3. Oyundan başlayabilirsiniz. Uyarıyorum çok fena bağımlılık yapar 🙂 iyi eğlenceler.

Hikayesini dinlerken bile yapmıştı hocam :D teşekkürler.

1. oyunun özetini dinle geç. 2. oyunu oyna. Çünkü 3. oyundaki çoğu karakteri anlayamayabilirsin. Ama sevmediysen yine özetini dinleyip geçersin fakat tavsiyem oynaman yönünde. Sonrasında 3. oyuna başlarsın.

Özetini dinledim şimdi 3'e başlıyorum hocam teşekkürler

Geri
Yukarı