Witcher'ın Kitapları Türkçe Olacak Mı ?

omer6761

Hectopat
Daha fazla  
Witcher'ın kitaplarının Türkçe'ye çevirilmesi gibi bir çalışma var mı ? İngilizcelerini okumayı denedim ama %70-%80'ini anlamıyorum.

The Witcher serisinin bütün kitapları daha İngilizceye dahi çevrilmedi diye biliyorum. Sağdan soldan duyduğum kadarıyla Türkiye'deki yayınevlerinden biri kitabın basım haklarını almış. Ama ortada resmi bir duyuru yok.

Çizgi roman alanında ise Dark Horse Comics'ten çıkmaya başlayan The Witcher çizgi roman serisinin ilk cildi Türkçe olarak JBC Yayıncılık'tan çıktı. Kitaplar gelene kadar bir müddet idare eder belki.

The Witcher serisinin bütün kitapları daha İngilizceye dahi çevrilmedi diye biliyorum. Sağdan soldan duyduğum kadarıyla Türkiye'deki yayınevlerinden biri kitabın basım haklarını almış. Ama ortada resmi bir duyuru yok.

Çizgi roman alanında ise Dark Horse Comics'ten çıkmaya başlayan The Witcher çizgi roman serisinin ilk cildi Türkçe olarak JBC Yayıncılık'tan çıktı. Kitaplar gelene kadar bir müddet idare eder belki.
Çizgi romanınıda okuyacağım. Oyunuda çıkmışken bazı yayınevlerinin hemen çevireceğini düşünmüştüm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı