Wmaraci.com ve R10.net'e Nasıl Kayıt Olunur?

HIFZI

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar her iki siteye de kayıt olmak niye bu kadar zor bunu merak ediyorum. Wmaraci.com'a kayıt oldum ama konu falan açamıyorum. R10.net'e de davet isteği attım daveti vermediler. Bunun için ne yapmalıyım, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
R10.net referans sistemi ile üye alan bir forum. Yani kayıtlı olan bir üye arkadaşınızın referans olması gerekmekte yada bu işin içinde bir seviyenin üstünde olmanız gerektiğine inandırmanız gerek. Yalnız istisnai olarak bunlara gerekmeden kayıt olmayı açtıklarını duymuştum.

Wmaraci.com'da benzer bir problem ile karşılaşmadım, onlar da büyük ihtimalle mesaj sayısı kriteri falan koymuşlardır.

Açık konuşmak gerekirse çokta kasılacak bir durum yok, güzel bir metin hazırlayıp onların bir mail adresi var. Oraya gönderim sağlayarak kolayca giriş sağlayabilirsiniz. Hayatınızdan ve kayıt olma amacınızdan güzelce bahsetmeniz yeterli

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı