WMvare Kali Linux Wi-Fi'ya bağlanmıyor

Ahmet_tr

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadalşlar, ben masaüstüme VMware Kali Linux kurdum ve Wi-Fi USB model ise OEM kablosuz 300 Mbps USB 2.0 mini Wi-Fi adaptörü 802.11N.
Ama benim şöyle bir sıkıntım var: Ben Kali Linux'u çalıştırdığım zaman ana PC'den yani Windows'dan bağlantısını kesiyor hem de Kali Linux'ta görmüyor.
Bunun sebebi nedir? 4-5 haftadır bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadalşlar, ben masaüstüme VMware Kali Linux kurdum ve Wi-Fi USB model ise OEM kablosuz 300 Mbps USB 2.0 mini Wi-Fi adaptörü 802.11N.
Ama benim şöyle bir sıkıntım var: Ben Kali Linux'u çalıştırdığım zaman ana PC'den yani Windows'dan bağlantısını kesiyor hem de Kali Linux'ta görmüyor.
Bunun sebebi nedir? 4-5 haftadır bulamadım.

Ağ bağlantısını kesip daha sonra Kali linux'den Wi-Fi bölümünden wifinizin görünüp görünmediğini kontrol edin.

Bunu yapmadan önce VMware seçeneklerin'den de bağlantıyı kesin.

Ağ bağlantısını kesip daha sonra Kali Linux'den Wi-Fi bölümünden wifinizin görünüp görünmediğini kontrol edin.

Bunu yapmadan önce VMware seçeneklerin'den de bağlantıyı kesin.

Yani demek istediğiniz Kali Linux'u başlatmadan önce tüm ağları kesip Kali açıldığı zaman hepsini tekrar bağlayın demek istediniz eğer öyleyse onu da denedim olmamıştı

Yani demek istediğiniz Kali Linux'u başlatmadan önce tüm ağları kesip Kali açıldığı zaman hepsini tekrar bağlayın demek istediniz eğer öyleyse onu da denedim olmamıştı.

Yok bütün ağları kesip kaliyi açın Kali içerisin'de sizin wifinizin görünmesi lazım oraya bağlanın öyle direk yani sizin USB Adapter'den algılar o şekilde.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı