Wolfenstein oynama sırası

Biraz karışık sanırım bu oyunun sırası. Farklı şeyler söyleyenler var. Genelde çıkış tarihlerine göre oynamak isterim. New Order ile başlamak uygun olur mu?
Wolfenstein çok efsane bir oyun serisidir. İlk oyunu çok eski, ben 2001 Return to Castle Wolfenstein ile başlamanı tavsiye ederim.(tabi grafiklerine dayanabilirsen) Sonra seriyi çıkış tarihine göre oynarsın. Eğer atlamadıysam Wolfenstein(2009), New Order, Wolfenstein The old blood, Wolfenstein New Colossus,Wolfenstein Youngblood. olması lazım.

Bence Old Blood ile başla. Bu şekilde hikayenin en başından ne yaptığımızı neden bu olayların olduğunu anlayabilirsin. Tavsiye ettiğim sıralama şu şekildedir;
  1. The Old Blood
  2. The New Order
  3. The New Collosus

Arkadaşlar teşekkürler herkese. Çok eski oyunlara oynanış sebebiyle yönelmiyorum. Yapımcıların bize deneyimletmek istediği şekilde deneyimlemek için New Order oyununu aldım. Oyunfor'da yarı fiyatına satılıyor. Teşekkürler.

Biraz karışık sanırım bu oyunun sırası. Farklı şeyler söyleyenler var. Genelde çıkış tarihlerine göre oynamak isterim. New order ile başlamak uygun olur mu?

Eğer hikayeye göre oynamak istiyorsan şöyle bir şey var old blood New orderdan önce geçiyor yani şöyle oynayabilirsin
1-Wolfenstein: Old blood.
2-Wolfenstein: The New order.
3-Wolfenstein: 2 the New clossus.
4-Wolfenstein: Youngblood.

Arkadaşlar teşekkürler herkese. Çok eski oyunlara oynanış sebebiyle yönelmiyorum. Yapımcıların bize deneyimletmek istediği şekilde deneyimlemek için New Order oyununu aldım. Oyunfor'da yarı fiyatına satılıyor. Teşekkürler.
Ben de bu seriye başlayacağım da memnun kaldınız mı nasıl bir oyun acaba?

Geri
Yukarı