Wolfenstein serisi alınmalı mı?

AuEnx

Hectopat
Daha fazla  
Wolfenstein The New Order, Old Blood ve Wolfenstein 2: The New Colossus serinin bu 3 oyununu indirmeyi düşünüyorum fakat aklımda takılan sorular var. Oyunun hikayesi nasıldır ve bu 3 oyunun hikayesi birbirleriyle bağlantılı mıdır? Sistem bu oyunu açmaya yeter mi? Hikaye bazlı oyun önerebilirsiniz.
  • Xeon 3440 OC Yok
  • 6 GB RAM
  • MSI GTX 750 Ti

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirip indirmemek arasında gidip geliyorum hikayesi o kadar iyi değilse farklı oyun arayışına gireceğim.

Satın almayacaksanız, kotanız da yoksa indirin deneyin. Youtube'dan açın birkaç video izleyin olmadı.

Hikayesi çok cezbetmese de oyunu sevdim ben, yeni çıkacak oyunu da oynayacağım mesela :D

Öyle ahım şahım bir oyun değil. Ama şu yaz günlerinde fena gitmez. Benim sevdiğim bir seridir kendisi. Evet oyunun hikayesi birbiri ile bağlantılı. Wolfenstein The New Order serinin ilk oyunu bunu bitirip Old Blooda geçmelisin Old Blood da, Wolfenstein The New Order öncesini konu alıyor. En sonda Wolfeinstein 2 oyna derim. Benim bu verdiğim sıralama oyunların çıkış tarihli sıralaması. Ama Wolfenstein The New Order oynayıp bitirip Wolfeinstein 2 oynarsan bir şey kaybetmezsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı