Çözüldü Wolfenstein the New order acilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

emirhan4141

Kilopat
Bugun Steam da indirime girmiş. Merak ediyordum aldım indirdim. Türkçe yama yaptım, oyuna giriyorum bethesda logosu falan geliyor sonra Save ikonu dönmeye basliyor. Ekranın ortasında ama oyun acilmiyor. Öyle kalıyor, bir çözümü var mıdır?

Artık fatal error vermeye başladı.

Çözüm
Bugun Steam da indirime girmiş. Merak ediyordum aldım indirdim. Türkçe yama yaptım, oyuna giriyorum bethesda logosu falan geliyor sonra Save ikonu dönmeye basliyor. Ekranın ortasında ama oyun acilmiyor. Öyle kalıyor, bir çözümü var mıdır?

Yama kaldırıp bir daha dene.

Yama kaldırıp bir daha dene.

Çözüm
Türkçe yamada sorun olma ihtimali var mı sizce? Geçici olarak yamayı kaldırıp deneyebilir misiniz?

Kaldırma seçeneği yok dosyaları doğrulasam silinir sanırım değil mi?
Yamaya göre değişir ama genelde oyun dosyalarında "Türkçe yama kaldır" gibi kaldırma programları olur. Yoksa oyun dosyalarında yama ile alakalı bir şeyler bulabilirsiniz sanırım. Dil paketlerinin olduğu yerde "TR" gibi şeyler.

Geri
Yukarı