Rehber Wolfteam Classic'i VPN ile oynama

Evet arkadaşlar. YouTube'da Wolfteam videoları ile anılarımı hatırlayıp hüzünlenirken karşıma Wolfteam Classic çıktı. Bu Wolfteam Classic, Wolfteam'in orijinal yapımcıları Neosonyx tarafından oyunun geldiği P2W durumu görülmüş ve yapımcı, oyunu Wolfteam Classic olarak P2W'siz yeniden yayınlamaya karar vermiş. Markette vs. sadece görüntüyü değiştiren skin tarzı şeyler var. Oyun Türkiye'den de oynanacakmış fakat Joygame engel çıkarmış. Şu an için Türkiye'den erişim yok ama VPN yoluyla 100 ping civarı rahatça oynayabiliyoruz. Asia 1 server'ları boş ve orayı Türk serverına çevirebilecek potansiyele sahibiz.

Peki oyuna Türkiye'den nasıl girip oynayacağız?

Wolfteam Classic, Türkiye'den nasıl oynanır rehberi:
1. Şu linkten tarayıcımıza Hola VPN uzantısını kuruyoruz: https://chrome.google.com/.../gkojfkhlekighikafcpjkiklfbn...
2. Uzantıyı kurduktan sonra uzantı aracılığıyla Arjantin'e bağlanıyoruz.
3. Bağlantı kurulduktan sonra Steam'e girip ikamet edilen ülkeyi Arjantin seçip yeni üyelik açıyoruz.
4. Daha sonra şu linkten Touch VPN Windows MSI programını kuruyoruz: https://touchvpn.net/platform
5. Yükledikten sonra Windows programı aracılığıyla India server'ına bağlanıyoruz.
6. Bilgisayarımızda yüklü olan Steam'i açıp, yeni üyeliğimizi girdikten sonra Wolfteam Classic'i mağazada aratıp kütüphanemize ekledikten sonra indiriyoruz. İndirme sırasında yükleme hızını arttırmak için VPN'yi kapatabilirsiniz. Fakat yükledikten sonra VPN'yi tekrar açıp Steam'i kapat aç yapmayı unutmayın, yoksa oyunda bu bölgede hizmet dışı uyarısını alırsınız.
9. Oyunumuza giriş yaptıktan sonra server listesinden Asia 1'i seçiyoruz. Asia 1 serverinde çok az kişi oynamakta. Sizin yardımlarınız sayesinde burayı Türk serveri haline getireceğiz.

Not: Herhangi bir sorun ya da yardıma ihtiyacınız olursa yorumlar üzerinden yazabilirsiniz.

Oyun için ID'm: VeteranTurk
Server ise: Asia 1

Oyun içinden aldığım görüntü:

20210415101806_1.jpg

Hocam Latama giriş yapamıyorum senin bölgen uyumlu değil v.s diyor nasıl yapabilirim?
Brazil ile steame kayıt oldum sonra vpn den brazile bağlandım ama oynaya basınca steamden hiçbirşey olmuyor sadece sayfa yenileniyor.
Please disconnect from VPNs or proxies and try again. hatası aldım mexico ile steam açmaya çalışınca :(

Oyun hiç mi açılmıyor hata verip yoksa oyuna girdikten sonra LATAM serverına girerken mi hata veriyor? Steam'i komple kapat ilk VPN çalıştır sonra Steam'e gir. Şu videodakinin aynısını yap muhtemelen rahatça girersin. Ben oynuyorum rahatça çünkü uzun zamandır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hortlatıyorum bu arada ama ara sıra aklıma gelen bir proje var. Wolfteam nostalji adında Discord sunucusu açıp oraya sadece eski silahlarla, karakterlerle vs. oynamak isteyenleri toplarız. Oyunda da şifreli oda kurup şifreyi sadece dcdekilere veya sesli odadakilere veririz. Sadece eski özel versiyonlarla, elverici ve zait silahlarıyla oynarız. Düzgün bir moderatör ekibi de şifreli oda oluştururlar ve kurallara uymayanları direkt sunucudan banlar. Wolfteam'da odanın ismini "Wolfteam nostalji 2015" gibi yazıp oyuncuları Discord'a çekeriz. Bizimle nostalji oynayanlar oyuna sadece takla için veya zait, elverici gibi silahlar için nakit çeker. Sonuçta oyunun da zararına bir şey yapmayacağımız için bize karışacaklarını sanmıyorum. Ne düşünüyorsunuz? Tabii ki başlangıçta kolay olmaz böyle bir girişimde bulunmak fakat gitgide artacağımızı düşünüyorum. Eski günleri özleyen çok oyuncu var :D

Evet arkadaşlar. YouTube'da Wolfteam videoları ile anılarımı hatırlayıp hüzünlenirken karşıma Wolfteam Classic çıktı. Bu Wolfteam Classic, Wolfteam'in orijinal yapımcıları Neosonyx tarafından oyunun geldiği P2W durumu görülmüş ve yapımcı, oyunu Wolfteam Classic olarak P2W'siz yeniden yayınlamaya karar vermiş. Markette vs. sadece görüntüyü değiştiren skin tarzı şeyler var. Oyun Türkiye'den de oynanacakmış fakat Joygame engel çıkarmış. Şu an için Türkiye'den erişim yok ama VPN yoluyla 100 ping civarı rahatça oynayabiliyoruz. Asia 1 server'ları boş ve orayı Türk serverına çevirebilecek potansiyele sahibiz.

Peki oyuna Türkiye'den nasıl girip oynayacağız?

Wolfteam Classic, Türkiye'den nasıl oynanır rehberi:
1. Şu linkten tarayıcımıza Hola VPN uzantısını kuruyoruz: https://chrome.google.com/.../gkojfkhlekighikafcpjkiklfbn...
2. Uzantıyı kurduktan sonra uzantı aracılığıyla Arjantin'e bağlanıyoruz.
3. Bağlantı kurulduktan sonra Steam'e girip ikamet edilen ülkeyi Arjantin seçip yeni üyelik açıyoruz.
4. Daha sonra şu linkten Touch VPN Windows MSI programını kuruyoruz: https://touchvpn.net/platform
5. Yükledikten sonra Windows programı aracılığıyla India server'ına bağlanıyoruz.
6. Bilgisayarımızda yüklü olan Steam'i açıp, yeni üyeliğimizi girdikten sonra Wolfteam Classic'i mağazada aratıp kütüphanemize ekledikten sonra indiriyoruz. İndirme sırasında yükleme hızını arttırmak için VPN'yi kapatabilirsiniz. Fakat yükledikten sonra VPN'yi tekrar açıp Steam'i kapat aç yapmayı unutmayın, yoksa oyunda bu bölgede hizmet dışı uyarısını alırsınız.
9. Oyunumuza giriş yaptıktan sonra server listesinden Asia 1'i seçiyoruz. Asia 1 serverinde çok az kişi oynamakta. Sizin yardımlarınız sayesinde burayı Türk serveri haline getireceğiz.

Not: Herhangi bir sorun ya da yardıma ihtiyacınız olursa yorumlar üzerinden yazabilirsiniz.

Oyun için ID'm: VeteranTurk
Server ise: Asia 1

Oyun içinden aldığım görüntü:

Eki Görüntüle 975188
Hocam vpn ile oynarken hazır'a basamıyorum gri yanıyor bir süre sonra bağlantı hatası veriyor. PvE'de kendim eğer oda açarsam girebiliyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı