Wolfteam Kralları (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Wuftim wuftim. Hırrrrr Hıırrrrrr. Kurtların aşkı büyük olur.

Wolfteam oyunda kalitenin adı. :cool:
Oynamıyorum ama halen devam ediyor oyuna kayıt olun size yüklü miktarda item geliyor süreleri bitince tekrar kayıt olun millet böyle böyle oynuyordu.
Yakında nick bulunamayacak oyun için.

Arkadaşlar oyunu sırf "Oyuncu Kütlesi" seçeneğinden dolayı aşağılamanız doğru birşey değil.
Lakin ben bu oyuna öncelerden yıllarımı vermiştim, oynayan herkesi aynı değere katmayın zira şöyle bir şey var bir oyunu oynarsınız fakat oynadığınız kişiler sizin seviyenize göre ya "Pro Oyuncular" değerine girer yada yaşınıza uygun Ts skype vb ortamlarda konuştuğunuz muhabbet ettiğiniz insanlarla olur.Wolfteamda hesabım şuanda Türkiye sıralamasında 10.sırada yer almakta.Fakat bizim oynadığımız oyun tamamen kendi yaşlarımız yada yaşça bizden büyük insanlarla aynı rütbelerde aynı seviyelerde oynana oyun kıvamında, aramızda öyle wolfteam oyununu alt seviyeye indirecek yaş sınırlamasında kişiler mevcut değil, o yüzden şu kullandığınız ibareler, hitap şeklinizi düzeltirseniz daha makbül geçer..

Bu "Wolftim-LOL" ün aslında iyi tarafları da var diğer oyunlardaki velet sayısı azda olsa azalıyor . Birazda "Maygıraft" destek veriyor bu ikiliye .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı