Wolfteam "Warning" Sorunu

RushBatu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da gördüğünüz gibi Wolfteam online oyunun da oyuna girdikten 5-7 dakika sonra ''Warning'' Diye bir pencere geliyor ve oyun aniden kapanıyor.
Sistemim;
  • Windows XP SP2
  • 4 GB Ram.
  • İntel Core i3 3240 3.40 Ghz
  • Amd Radeon HD 8350

Not: Telefon yazılımlarından dolayı işletim sistemimi değiştirmem mümkün değil. Daha önce aynı bilgisayarımda Windows 7 yüklü iken sorun yoktu. XP ye geçmek zorundaydım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sisteme XP sürücüsü bulabildiniz mi gerçekten?

Öncelikle XP öldü ve resmi desteği kesildi. O yüzden yardımcı olamıyoruz. Windows 8.1 yükleyin. Tüm sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır.
Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal

Sorunun kaynağı ise büyük ihtimalle XP ile uyumsuz sürücüler.

Windows 8.1'e geçmem mümkün değil. Çünkü telefon işi yapıyorum. Telefon programlarım XP'de uyumlu. Oyunu tekrar tekrar sildim ve kurdum. Hataya çözüm bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce uyumluluk modu ile neredeyse tüm programları kusursuz bir şekilde çalıştırırsın. Eğer baktın yine çalışmadı o zaman sanal makine XP kur ama ana makineye asla ve asla XP kurma.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı