Wolfteam'da nasıl ms sabitlenir?

Rows

Centipat
Daha fazla  
Wolfteam oynuyordum normal yarın oldu oyuna bir şey oldu ms hep 400 sabitlenmiş. Sunuculara girerken gördüm ve oyuna girdiğimde herkes lag gözüküyor oyun oynayamıyorum. Joygame desteğe yazdım ama 20 gündür cevap gelmedi. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Wolfteam oynuyordum normal yarın oldu oyuna bir şey oldu ms hep 400 sabitlenmiş. Sunuculara girerken gördüm ve oyuna girdiğimde herkes lag gözüküyor oyun oynayamıyorum. Joygame desteğe yazdım ama 20 gündür cevap gelmedi. Yardımcı olur musunuz?

Hocam Wolf devri biteli çok oldu başka bir oyunda bu sorunu yaşamıyorsanız oyun artık tamamen gidiyor olabilir desteğin size dönüceğini sanmıyorum adamlar sadece para için yaptı o oyunu en son haykırmadan hile satıyorlardı 2 kere şansa og çıkardım söven söveneydi.

Düzenleme: Wolfteam clasic i de sırf daha çok para içinde Türkiye'ye çıkartmadılar VPN ile falan giriliyor ama ms çok oluyor geçen normalini oynuyorduk arakdaşla bir og karakteri denk geldi 5 tane zaitsel efsane Pro attım arkadaş elwerici efsane Pro sıkıyor adam hem beni aldı hem arkadaşı aldı üstüne bir de oturup çay içti.

Son düzenleme:
Hocam Wolf devri biteli çok oldu başka bir oyunda bu sorunu yaşamıyorsanız oyun artık tamamen gidiyor olabilir desteğin size dönüceğini sanmıyorum adamlar sadece para için yaptı o oyunu en son haykırmadan hile satıyorlardı 2 kere şansa og çıkardım söven söveneydi.

Tamamda ben oynamak istiyorum ve sorunumu çözemiyorsun.

Joygame en iyi yaptığı şeyi yapıp sunucunun fişini çekmiş olmasın? Sizde bu yüzden uzak bir sunucuya bağlıyorsunuzdur belki.
bütün sunucularda 400 ms gözüküyorum ve odalara girdiğimde oyuna giremiyorum

Hocam modemin fişini çekip geri takın olmazsa eğer Wi-Fi'den giriyorsanız kablolu bağlanmayı deneyin.

Bunlar ile yaramazsa başka bir Wolf oynayan arkadaşınıza sorun eğer yoksa sizin için indirip bakabilirim.

Fişi çekip geri taktım PC'deki host dosyasını dahi temizledim Wi-Fi değil kablolu bağlantı zaten. Not arkadaşım yok.

Geri
Yukarı