Wolfteam'e tekrar başlanır mı?

Eray Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
4 yıl oynadım. Hatta 5 sayılır neredeyse. 2016 - Haziran 2020 civarları. Oyunda görenler olmuştur belki, nick: "YILDIZMISALI" idi. Mareşal rütbe. Satmıştım şu an ne bilmiyorum. Konuya döneyim, kaldığım yerden devam edilir mi? Oynayan arkadaşlar oyun ne halde, durumlar nasıl? Başlayayım mı?

Ekran Alıntısı.PNG

4 yıl oynadım. Hatta 5 sayılır neredeyse. 2016 - Haziran 2020 civarları. Oyunda görenler olmuştur belki, nick: "YILDIZMISALI" idi. Mareşal rütbe. Satmıştım şu an ne bilmiyorum. Konuya döneyim, kaldığım yerden devam edilir mi? Oynayan arkadaşlar oyun ne halde, durumlar nasıl? Başlayayım mı?

Joygame çöküş dönemini yaşıyor kepenkleri indirmesine çok az süre kaldığını düşünüyorum. Yakında bir çağın bağımlısı olduğu oyuna bir daha ulaşamayacağımızı düşünüyorum.

4. sınıftı galiba iyi hatırlıyorum oyun daha İngilizceydi. Mor bir teması vardı aeria gibi. Ta o zaman başlamıştım betadayken. Yeni rütbeler geldiğinde ben 5 yıldızdım. O aralarda bırakmıştım hilelerden. Şu an girsem yeni rütbe sistemine giriş yapmışımdır kırmızı rütbeden 2 yıldız falan olmuşumdur herhalde. O zamanlar mr türktim vardı bir tane daha vardı mr türktim gibi efsane oyuncu adı aklıma gelmedi ne günlerdi be elverici serisi ve hk MC serisi sınırsızdı yanlış bilmiyorsam Ultimate Türkiye de vardı sınırsız kullanım. Sizin yüzünüzden tekrar indiriyorum şu an gercekten merak ettim. Seneler sonra giriş yapacagım. Orta okulda hediyeler geliyor diye tonlarca hesap açardım. Sbs sınavına girmeden önce sabah sabah internet Cafe'ye gidip Wolfteam oynardım o zamanlar Türkiye dövmesi çok güçlüydü. Sonra ejder dövmesi altın set sonra unicorn, kraliyet, kovboy cıktıda cıktı. Beni maziye götürdün abicim yaşım 22 cocugum var ama o oyun hiç aklımdan cıkmıyor.

Efsane isimli o zamanlarda viral olup nickleri satın almak istenilen 2 hesabım var biri ana hesabım diğeri yedek hesabım hemen hemen rütberi aynı oranlarda bırakmıştım.

Ana Hesap: EL_PATRON
Yedek Hesap: TERMlINATOR

Şuan en fazla P2W olan oyunlardandır bence.

Şu an en fazla P2W olan oyunlardandır bence.

P2W ile silahları ve karakterleri alabiliyorsunuz. Yani şöyle deyim, kurt oynamadığınız sürece gerisi bilek gibi. İnsan-insan takımlı ölüm maçında oyunun günlük hediye verdiği silahlar ve P2W envanterlerindeki EM4a1'in aşırı bir farkı yok. Dediğim P2W için og öğeleri lazım.

Geri
Yukarı