Wordde yarım sayfada şekil hazırlama sorunu

sneaks

Kilopat
Merhabalar halihazırda Microsoft Office Word de bir belge yazmaktayım yazdığım belgeyi sayfayı ikiye bölerek ve ortaya çizgi çizerek yazmaktayım. (Test kitaplarındaki gibi düşünülebilir) Fakat sayfanın bir yarısına grafik veya şekil çizdikten sonra bazı bölgelerde yazdığım yazı bitmeden ikinci yarıya geçiyor. Yani birinci sütün bitmeden cümlenin devamı aynı satırda ikinci sütünda devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler.

Kardeş aptallaşma. Okuduğum okulda 12. sınıfların hepsinin sınavını ben hazıladım. Son sınavlar test olmak zorunda. Ben de çizgiyi çektim seninle aynı sorunu yaşadım. Enter'a basınca sol kısımda hiçbir sorun kalmadı. Sağ kısımda ise sol kısıma boşluk ekleyerek yaptım. Cevabımı beğenmediysen başkalarının cevap vermesini bekleyebilirsin.

Kardeş aptallaşma. Okuduğum okulda 12. sınıfların hepsinin sınavını ben hazıladım. Son sınavlar test olmak zorunda. Ben de çizgiyi çektim seninle aynı sorunu yaşadım. Enter'a basınca sol kısımda hiçbir sorun kalmadı. Sağ kısımda ise sol kısıma boşluk ekleyerek yaptım. Cevabımı beğenmediysen başkalarının cevap vermesini bekleyebilirsin.

Birincisi forumda sözlerine dikkat et. İkincisi ise sorduğum soruyu tam anlamadın galiba

Adsız.png

Görsele bak dediğimi anlarsın cümleler ve paragraflar birbirine girdi grafik yüzünden.

Ayrıca dediğini yapınca düzeliyor ama bu sefer sayfanın yarısı boş kalıyor.

Bu yüzden dediğin işime yaramıyor soldaki satırdaki boşluğın kalmaması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kopyala yapışıtr yapıyorsan sadece metni koru de ve kendi stiline göre düzenle.
(Resim net çıkmamış pek anlayamadım.)

Resimde okun başlangıç yerinden yazı başlıyor devamı ise okun bittiği yerden devam ediyor. Aynı şey.kırmızı ok için de geçerli... Bu arada yazı zaten yazılmış bensadece o şekildeki grafikleri düzenliyorum. O grafikler aslında bir resimdi ben resimi silip aynı grafiği tekrar çiziyorum. Böyle yapınca da maalesef kayıyor yazılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı