Wordpress ile Kaliteli WEB Sitesi Kurma

Vexilon

Kilopat
Daha fazla  
Bir WEB sitesi kuracağım wordpress kullanarak. Site için domain, Hosting ve bir tema seçtim. Sizin de fikrinizi almak istiyorum.

Domain Godaddy.com'dan 5TL .com
Hosting Veridyen.com Wordpress Limitsiz 8TL
Tema(demo)
WPT Protekno Teması Demo Sayfası 70TL
Haber sitesi şeklinde kullanacağım. Örnek verecek olursak;

Yeni telefon x jx özellikleri.
X program 1.5 güncellemesi gibi.

Bir ziyaretci olsanız sitemi nasıl bulurdunuz ? Site teması hakkındaki görüşlerinizi söylemenizi rica ediyorum. Site adı henüz belirlenmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tema bana çok karışık geldi.
Kullanım rahatlığı açısından daha sade olmalı bence.

Bir WEB sitesi kuracağım wordpress kullanarak. Site için domain, Hosting ve bir tema seçtim. Sizin de fikrinizi almak istiyorum.

Domain Godaddy.com'dan 5TL .com
Hosting Veridyen.com Wordpress Limitsiz 8TL
Tema(demo)
WPT Protekno Teması Demo Sayfası 70TL
Haber sitesi şeklinde kullanacağım. Örnek verecek olursak;

Yeni telefon x jx özellikleri.
X program 1.5 güncellemesi gibi.

Bir ziyaretci olsanız sitemi nasıl bulurdunuz ? Site teması hakkındaki görüşlerinizi söylemenizi rica ediyorum. Site adı henüz belirlenmedi.

Merhaba;

Godaddy kullanabilirsiniz. Hosting şirketinize gelirsek iyi araştırıp satın alın derim. Hosting en önemli etkenlerden bir tanesidir. Söylediğiniz hosting ile ilgili bir fikrim yok , yani nasıl çalışıyorlar hizmetleri nasıl gibi.. Temaya gelecek olursak, temanın kodlaması kötü değil. Hız bakımından gayet iyi. Özelliklerini tam bilmiyorum bunu da sizin isteklerinizi karşılayacak düzeyde olması gerekir. Direk ana sayfaya bakıp tema almak saçma olur. Ayriyetten bir tema alırken ilerleyen zamanlar da destek ve güncelleme alabilecekmisiniz bunları da göz önünde bulundurmak gerekir. İlerde wordpress ile eş zamanla güncellenmeyecek ise temanın bir anlamı kalmıyor. Alt yapı ne kadar gelişecek ise tema tarafı da o derece gelişmelidir.

Söyleyeceklerim bu kadar.. Gerisi size kalmıştır.

Site güzel. Yeri gelmişken sorayım. Wordpress'i Portable anlamda kullanmak kötü bir fikir mi?

Yani Domain, Hosting yok.

Sadece .com için aylık ücret veriyorsun.

Tema ücretli.

Diğer her şey internal.

Bu şekilde de eğer istikrarlı davranılırsa popüler bir site oluşturulabilineceğinden bahsedilmiş yabancı bir haber sitesinde.

Bir de buradakilerin fikrini almak istedim.

Ben çok beğendim gayet güzel geldi bana. Bende kişisel bir profil sitesi düşünüyorum. Böyle bir site ne kadar zamanınızı aldı? Ortalama kaç paraya mal olur.

Hocam yaz geldiği için bir çok kişi teknoloji sitesi açmaya başladı. Tutacağını pek sanmam. Tutturana kadar ücretsiz bir tema kullanmanızı öneririm. İyi günler.

Bana da tema biraz karışık geldi. Pek modern durmuyor. Bir de ₺5 domain ₺8 tlye hosting ile açacağınız bir site ile memnun kalacağınızı düşünmüyorum. Bence pek aceleye getirmeyin. İyi bir tema, iyi bir hosting ve domain şirketi bulup daha kaliteli bir site oluşturabilirsiniz. Belki ileride sitenizi maddi yönden toplayabilirseniz özel wordpress tema da yaptırırsınız. O zaman bana da ulaşabilirsiniz. Kendimi web programlama ve tasarım alanında geliştirmeye çalışıyorum. Yardımcı olabilirim. Ama @AliAcarWP 'ye katılıyorum. Herhangi bir yatırım desteğiniz yoksa şimdiden ücretli temayla başlamayın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı