Wordpress kişiye özel dosya arşivi oluşturmak

uselessguy

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Başlık biraz tuhaf gelmiş olabilir hemen açıklıyorum. Ben muhasebeciyim müşterilerime ay sonunda faturalarını el ile vermem gerekiyor dolayısı ile boşuna benzin masrafı veriyorum. İstediğim şey şu; siteme üye olan mükellef bu faturaları buradan indirebilecek ve ben de hem kağıt hem zaman hemde benzin masrafından kurtulacağım.

Yani özetle; her kişiye özel üyelik açılacak. Her bir kişi sitedeki giriş formundan giriş yapacak ve kendine ait dosyaları indirebileceği bir sayfaya ulaşacak. Kendilerine ait özel dosyaları başkası göremeyecek, özel bir profil alanı gibi olacak. İndireceği dosyaları ben yükleyeceğim, o istediği zaman giriş yapıp indirecek oradan.

Bunu sağlayan bir WordPress eklentisi mevcut mudur?

Yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Öncelikle cevap yazdığınız için teşekkür ederim.

İstediğim şey tam olarak böyle bir şey değil. bunun gibi ama daha az kompleks olan bir eklenti yok mu? Tek istediğim oluşturacağım sayfaya o üye dışında başkası girmesin ve o üyenin profilinde o sayfa direk çıksın

saygılarımla...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı