Wordpress sitesinde aynı anda 2 tema kullanmak

Makaleler
25
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Şuan hazır bir wordpress teması kullanıyorum. Fakat blog kısmı hiç güzel değil, blog teması satın alıp blog sayfasına entegre etmek istiyorum. Bu işlerden bilenler kadar anlamam kod yazmayı bilmiyorum.

www.artenonmimarlik.com

Eğer yolunu yordamını anlatırsanız bilmesemde yapabilirim fakat ne yapmam gerekiyor, yeni temanın kodlarını kopyalayıp bu temanın kod dosyasına girip blog kısmına yapıştırmam mı gerekiyor ?

İki farklı temayı harmanlamak hiç tavsiye etmediğim bir yol. Bunun bir çok dosyasını diğer temaya gömmen gerekecek çünkü. Yük üstüne yük olmuş olur böyle bir yöntem. Ama şöyle bir şey yaptırabilirsen öneririm. Var olan temanın üzerine blog için uygun bir tasarım hazırlatıp bunun arayüzünü şuan ki temaya göre hazırlatırsan daha iyi bir yol olur.

Çözüm ; contentin içine BLOG diye klasör açıp tekrardan içine wordpress kurdum. Yeni bir database oluşturdum ona entegre ettim. 2 adet /wp-admin/ sayfası oluştu, ayrı ayrı kontrol ediyorum ikisinden de.

Neden böyle bir şeye ihtiyaç duydunuz bende wordpress teması hazırlayıp satıyorum böylebir taleb gelmedi kullanının değiştirebileceği bir temamı vbulletindeki gbi yoksa farklı bir seymi

blog.artenonmimarlık.com adlı alt alan adı oluşturup oraya ayrı bir Wordpress kurup farklı tema kullanabilirsiniz. Böylelikle temalarda sorun çıkmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı