WordPress yazarlık yapabilecek var mı?

Casper01

Picopat
Yer
#Evde Kal
Herkese merhabalar. Bir wordpress sitem var. Adını vermek reklama giriyormuş sanırım, uyarı aldım daha önce. Sitede telif haklarına uygun programlar oyunlar Windows veya Office hakkında ve teknolojiyle ilgili haberler için 4 bölümüm var açalı birkaç gün oldu. Diğer sitelerimde olduğu için şu an 2 yazı var. Detay veremiyorum yine uyarı almak istemediğim için. Yazarlık yapabilecek arkadaşlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Alpaslan64

Decipat
Makaleler
1
Yer
Uşak
Herkese merhabalar. Bir wordoress sitem var. Adını vermek reklama giriyormuş sanırım, uyarı aldım daha önce. Sitede telif haklarına uygun programlar oyunlar Windows veya Office hakkında ve teknolojiyle ilgili haberler için 4 bölümüm var açalı birkaç gün oldu. Diğer sitelerimde olduğu için şu an 2 yazı var. Detay veremiyorum yine uyarı almak istemediğim için. Yazarlık yapabilecek arkadaşlar var mı?
Hangi konularda olduğuna bağlı. Şahsen kendime güvendiğim konuda bir şeyler yazmak isterim.

KS
Casper01

Casper01

Picopat
Yer
#Evde Kal
Hangi konularda olduğuna bağlı. Şahsen kendime güvendiğim konuda bir şeyler yazmak isterim.

Şöyle belirteyim, "teknoloji haberleri" adında bir kategori var. Bu kategoride donanım gibi konular ele alınıyor yani buradaki bir yazımızda NVIDIA hakkında bir yazımız var. Programlar adında bir kategorimiz var. Burada da bir antivirüs programı hakkında yazımız mevcut. Teknoloji haberleri, programlar, Windows ve Office (bu tek bir kategori Microsoft ürünleri olarak ayırdık.) ve son olarak oyunlar adında bir kategorimiz var. Tamamen telif haklarına uygun şekilde yazılar yazmayı planladım. Hedef adsense. Herhangi bir illegal dosya paylaşımı söz konusu değil. Geri dönüşünü bekliyorum.

Alpaslan64

Decipat
Makaleler
1
Yer
Uşak
Şöyle belirteyim, "teknoloji haberleri" adında bir kategori var. Bu kategoride donanım gibi konular ele alınıyor yani buradaki bir yazımızda NVIDIA hakkında bir yazımız var. Programlar adında bir kategorimiz var. Burada da bir antivirüs programı hakkında yazımız mevcut. Teknoloji haberleri, programlar, Windows ve Office (bu tek bir kategori Microsoft ürünleri olarak ayırdık.) ve son olarak oyunlar adında bir kategorimiz var. Tamamen telif haklarına uygun şekilde yazılar yazmayı planladım. Hedef adsense. Herhangi bir illegal dosya paylaşımı söz konusu değil. Geri dönüşünü bekliyorum.
Bu konularda olabilir. Siber güvenlikle ilgili bazı şeyler de yazabilirim.
Bu konularda olabilir. Siber güvenlikle ilgili bazı şeyler de yazabilirim.
Birde mail adresinizi bırakırsanız müsait olunca geri dönüş yapabilirim.

KS
Casper01

Casper01

Picopat
Yer
#Evde Kal
KS
Casper01

Casper01

Picopat
Yer
#Evde Kal
Yaklaşık 1-2 saat içinde geri dönüş yapacağım. Teşekkürler.

Ulaşamazsanız lütfen tekrar buraya yazın başka bir mail vereyim. Mailde sorun yok ama işimizi sağlama alalım 😅

Yukarı