Work and travela tek başına gitmek

HerrAres

Hectopat
Öncelikle merhabalar, ben önümüzdeki yaz wat yapmayı planlıyorum, bir firma ile konuştum, anlaştık, mülakat var dediler, mülakata girdim, geçtim. Ben arkadaş ile gitmeyi düşünüyordum aynı firma, aynı şartlar ile ama arkadaş mülakatı geçemedi. Şimdi size sorum şu, tek başıma gitsem nasıl olur? Bir de sizin varsa tecrübeleriniz nasıl oluyor bu işler? Firmam araştırdığım kadarıyla iyi gözüküyor. Bir de içimde bir sıkıntı var heyecan mıdır nedir bilemedim, annemin fazla gönlü yok, özellikle tek gideceğimi öğrendiğinden beri, acaba onun stresi mi?
Konu biraz acele fikirlerinizi yazar mısınız?

Ben de tek gidiyorum yazın. Birçok kişi tek gidiyor. Arkadaşınla belki daha keyifli olabilir ama İngilizce geliştirmek gibi bir amacın varsa zor olur. Bu arada hangi firmayı seçtiniz?

Tek başına gitmen daha iyi olur, Amerika'da yalnızlık olduğunu daha net kavrarsın ve Türkçe konuşmak gibi bir seçeneğin de kalmaz.

Ben de tek gidiyorum yazın. Birçok kişi tek gidiyor. Arkadaşınla belki daha keyifli olabilir ama İngilizce geliştirmek gibi bir amacın varsa zor olur. Bu arada hangi firmayı seçtiniz?
Ben beyaz yurtdışı eğitimi seçtim amcamlar VAN'da yaşıyor onlar ilgilendiler. Sen hangisini seçtin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışına para kazanmanın dışında ingilizceni geliştirmek istiyorsan Türk arkadaşlardan uzak durman faydana olur. Tek git zorluk çek, kaybol öyle öğren.

Yeni konular

Geri
Yukarı