World of Tanks "A video card error has occurred" sorunu

lordcome11

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar World of Tanks oynarken resimdeki hatayı alıyorum. Ekran kartı sürücüsünün son sürümü kullanıyorum yine de böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Sorun ne olabilir? Oyunu 3 4 saat oynadıktan sonra böyle bir hata veriyor.

Başlıksız-1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çevirdiğim kadarıyla burada ekran kartı sürücüsün çökmesinden ve güncel değilse güllellemen gerektiğini yazıyor. Bir dene istersen. Bir de ekran kartı ayarlarını değiştirmeni söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi o son güncellemeden sonra bende de oldu. İstemcide oyuna girmeden oyunu onar tıkla bir. Olmadı ekran kartının eski bir sürücüsünü yükle. Güncelleme tam stabil değil.

Abi o son güncellemeden sonra bende de oldu. İstemcide oyuna girmeden oyunu onar tıkla bir. Olmadı ekran kartının eski bir sürücüsünü yükle. Güncelleme tam stabil değil.
Nvidia 419.67 güncellemesi geldiğinde oyun hiç açılmadan hata veriyordu. Son güncellemeyi kaldırdım ve şu anda 417.71. Bu seferde oyun açılıyor fakat 8-9 FPS alıyorum yani oynanması mümkün değil. Şaşırdım kaldım açıkcası
Nvidia ekran kartı sanırım ? Öyle ise DDU ile sürücüyü kaldır ve 2 sürüm eskisini yükle.
Bir de bunu deneyelim bakalım tutacak mı ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı