World of Warcraft Oynanır mı?

Oyunu 1-2 saat oynadım fakat pek birşey anlamadım. Oyun içi etraftakilerden yardım istedim herkes kendi kafasında bakan bile olmadı.
Discord kanallarına üye olabilirsin. Oralardan yardım alabilirsin ama daha önce oynayan arkadaşın yoksa biraz zorlanabilirsin zira oyunun konusu, evreni ve haritası çok büyük. Sormak istediğin birşey varsa burdan yardımcı olurum. Yada Battle.Net den ekleyebilirsin. Riverwind#21242
Hikayeli ve singlepayer oyunlar.
Yok artık. WOW'un hikayesi yok mu yani ? :eek:

Hikayeli ve singleplayer oyunlar.

Evet, WoW'da hikaye yok, haklısın. Tek oyunculu oyunlar da çok amaçlı değil mi? Oturup bitiriyorsun, çok büyük bir amaç olan sonuna ulaşıp credits kısmını izliyorsun.

Oyunu 1-2 saat oynadım fakat pek birşey anlamadım. Oyun içi etraftakilerden yardım istedim herkes kendi kafasında bakan bile olmadı.

Daha fazla şans verebilirsin. Ya da bırakırsın. Sana kalmış. Herkes her oyunu sevecek diye bir şey yok. Ama görevleri takip edip bir yere kadar oyunu çözebilirsin bence.

RPG oyunlari baslangicta biraz bayar adami. Zaten zevk veren bir gun varmaya calistigin noktadir. Bir planin olur, ona ulasmaya calisirsin. WoW da bu konuda en iyisi mmo alaninda. Hikayesi hakkinda 10 cilt kitap yazilir.
Ama en nihayetinde oyun. Ben wow u cok severim ama witcher 3 ve gta5 sevmem mesela. Bana da witcher 3 un RPG elementleri zayif geliyor. Kisisel tercih.
RPG seven birinin WoW oynamamasi cok buyuk kayip bana gore. Futbolsever birinin Hagi yi izlememesi gibi.

Kisisel tercih, sevmedim dersin kimde de bir sey diyemez.
Ama hikayesi yok dersen o zaman kusura bakmayacaksin, gulerler adama.

RPG oyunlari baslangicta biraz bayar adami. Zaten zevk veren bir gun varmaya calistigin noktadir. Bir planin olur, ona ulasmaya calisirsin. WoW da bu konuda en iyisi mmo alaninda. Hikayesi hakkinda 10 cilt kitap yazilir.
Ama en nihayetinde oyun. Ben wow u cok severim ama witcher 3 ve gta5 sevmem mesela. Bana da witcher 3 un RPG elementleri zayif geliyor. Kisisel tercih.
RPG seven birinin WoW oynamamasi cok buyuk kayip bana gore. Futbolsever birinin Hagi yi izlememesi gibi.

Kisisel tercih, sevmedim dersin kimde de bir sey diyemez.
Ama hikayesi yok dersen o zaman kusura bakmayacaksin, gulerler adama.

Gülebildiğin kadar gül.

Discord kanallarına üye olabilirsin. Oralardan yardım alabilirsin ama daha önce oynayan arkadaşın yoksa biraz zorlanabilirsin zira oyunun konusu, evreni ve haritası çok büyük. Sormak istediğin birşey varsa burdan yardımcı olurum. Yada Battle.Net den ekleyebilirsin. Riverwind#21242

Yok artık. WOW'un hikayesi yok mu yani ? :eek:
Peki başlangıç olarak hangi ırk ve mesleği seçmeliyim ? Bugün ırk olarak insan, meslek olarak hunter seçtim ama pek zevk alamadım ondan.

Neden kapalı olsun?
Var mı aynı seviyede tartışacağımız başka ona benzeyen oyun ?
Peki başlangıç olarak hangi ırk ve mesleği seçmeliyim ? Bugün ırk olarak insan, meslek olarak hunter seçtim ama pek zevk alamadım ondan.
Hunter oynaması biraz zor gelmiş olabilir.( Hunter meslek değil "Class"bu arada ) Petini de idare etmen lazım sonuçta. Balance Druid oynayabilirsin. (Damage rotationu pek zor değildir. )Meslek olarak Herb-Alchemy seçebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı