World of Warships'i nereden indirmeliyim?

PONTOS

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
World of Warships indirip oynamaya karar verdim. Fakat hem Steam'den indiriliyor hem de kendi sitesinden. Steam'den indirilirse daha az boyutu var. Oynayan, bilen birisi yazabilir mi? Nereden indirsem daha iyi olur benim için? Bir fark var mı ikisi arasında?

Steam üzerinden indirseniz bazı zamanlarda kütüphanenize %95 indirimli kuponlar gelebiliyor. Oyun içindeki pahalı içerikleri 2-3TL gibi birr fiyata alabiliyorsunuz kısacası. Ama ben Wargaming.net oyunlarını kendi sitesinden oynamayı tercih ediyorum. Bu tercihimin özel bir sebebi yok ama Steam üzerinden oynamak daha avantajlı.

Steam'den indirirsen ara sıra etkinlikler yapılıyor ve 1 günlük pre. hesap veriliyor. Bazen de seviye 2 gemiler vs. Game Center'dan indirirsen daha iyi olur. Mod ve Public Test'i oradan indireceksin sonuçta. Steam'de Public Test yok maalesef. Kısaca WG kendi istemcisine ek özellikler koyuyor, önceden gelecek güncellemeyi indirmek gibi. Ek olarak, WG hesabından Steam bağlantını kaldırırsan tekrar bağlayamazsın. (Bilgi olarak eklemek istedim.)

Önerim Game Center'dan yana.

Geri
Yukarı