World War Z Aftermath nasıldır?

Quazy

Hectopat
Selam arkadaşlar. Oyun Left 4 gibi harita seç oyna tarzı mı yoksa sadece hikayeli mi? Online benim için önemli değil harita seçip oynayıp kafa dağıtmak istiyorum sadece.

Kuzenim ile oynadık. 4.bölümden sonra sildik, Left 4 Dead'e göre berbat bir yapım.
Sanki adı sanı duyulmamış, ucuza yapılmış oyunlar gibi.
+ Olarak oyunda o kadar fazla bug ve hata varkı, 10-12 kere hata aldım.
Her bölümden sonra oyunu kapatıp açıyordum, ve hata alan kullanıcılar çok fazla.

Maalesef oyun hiçbir arkadaşım da yok. Tek başıma girersem sarar mı? Hikayeyle falan pek uğraşmak istemiyorum. Harita seç oyna tarzı mı onu merak ediyorum.

Harita seç oyna tarzı, tek oynacayaksan yanına botlar atacak, oyunda yapay zeka yok.
Kapıdan geçemeyen Bot'lar yüzünden bölümü bitiremeyebilirsin. Tamamen şans oyunu.

Harita seç oyna tarzı, tek oynacayaksan yanına botlar atacak, oyunda yapay zeka yok.
Kapıdan geçemeyen Bot'lar yüzünden bölümü bitiremeyebilirsin. Tamamen şans oyunu.

Geçemeseler bile ışınlanıyorlar. O yönden sorun olmuyor ama botlarla oynanacak oyun değil.

Bir ara bende heves edip almıştım da, yüklemeden iade ettim. Bu tür oyunlar çabuk söner, almaya değmez boş ver. Bunun yerine Killing Floor 2 oynayan daha eğlenceli. Zaten Türkiye'de KF2 neden çok fazla tutulmaz anlamam. En iyi oyunlardan biri.

Bir ara bende heves edip almıştım da, yüklemeden iade ettim. Bu tür oyunlar çabuk söner, almaya değmez boş ver. Bunun yerine Killing Floor 2 oynayan daha eğlenceli. Zaten Türkiye'de KF2 neden çok fazla tutulmaz anlamam. En iyi oyunlardan biri.
Bilgisayarım kaldırmamıştı. Yoksa bende severim o oyunu. Ayrıca bedava gelmişti oyun bana.

Geri
Yukarı