World War Z oyun arkadaşı

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
57
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
Epic Games indiriminden bu oyunu satın aldım. Beraber oynayabilecek birisini arıyorum.

Discord mevcut, yaş 22.

Bende indirimden yararlanıp almayı düşünüyorum. Oyunu beğendiniz mi? Left 4 Dead'i zamanında çok beğenerek oynamıştım.

Bende indirimden yararlanıp almayı düşünüyorum. Oyunu beğendiniz mi? Left 4 Dead'i zamanında çok beğenerek oynamıştım.
İnanır mısınız bugün yüklendi ama hiç giriş yapmadım daha fırsatım olmadı. 28 liraya denk geldi bence değer. Kaçırmadım. Girip biraz oynadıktan sonra yorumumu yazarım.

Oyuna sahibim, ben beğenmedim. Adı altında ezilen bir oyun olduğunu düşünüyorum. Üçüncü şahıs kamera açısıyla oynanan Left 4 Dead klonu denilebilir. Çok kısa sürede beni baydı.

Oyuna sahibim, ben beğenmedim. Adı altında ezilen bir oyun olduğunu düşünüyorum. Üçüncü şahıs kamera açısıyla oynanan Left 4 Dead klonu denilebilir. Çok kısa sürede beni baydı.
Bir multiplayer girdim. Anlamadığım hem zombi salgını hem de adamlarla deathmatch tarzı bir maçtı.

Oyunu iade ettim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı