Banka/Kart Worldcard ile Trendyol'da 500 TL'ye 60 TL İndirim

Evet @Tim bey sizi nedense hep alışveriş fırsatları indirimlerini paylaştığımız görüyorum. Galiba sürekli araştırmalar yapan birisi gibi duruyorsunuz. Yoksa itiraf edin paylaştığınız her kampanya için size ücret mi ödüyorlar?
Ücret ödediklerini sanmıyorum ki ödeseler bile bizi bağlayan bir durum yok. Sonuçta çoğu kişinin bu kadar fırsatı takip etme ve denk getirme şansı yok. @Tim hocam sayesinde haberimiz bile olmayacak çoğu fırsatı görüyoruz. Teşekkürü borç biliyorum onun için.

Klavye alırım 2 gün sonra indirime girer. Telefon alırım 2 gün sonra indirim gelir. Bir kerede ben yararlanayım şu indirimlerden ey Yapı Kredi.

Bende telefon almıştım 1 hafta sonra 256 GB'lik modeli aynı fiyata indi. Eğer 1 hafta sabretseydim 128 GB'lik değil 256 GB'lik model alırdım.

Galiba sürekli araştırmalar yapan birisi gibi duruyorsunuz.
Müşterisi olduğum yerlerde denk geldiğim iyi fırsatları paylaşıyorum. Bankaların mobil uygulamalarına girince direkt karşıma çıkıyor kampanyaların hepsi zaten. İyi bir fırsat varsa herkes faydalansın. Berbat yönetilen ekonomi yüzünden giderek artan fiyatlara karşı en azından biraz da olsa yardımcı olur. Herhangi bir ücret almıyorum. :)

Geri
Yukarı